Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спротивностите се привлекуваат...

+27
Angelic
Џими
p4eli4ka
blesava008
Ivana
METALBOY
folder
комшивка
П.
Ludi Milojko
lela
Smileeeeeeee
fairy
nance
FalcoN eYe
malina
корун
Mary Jane
T&T
Bleak
tHeJunKy
Lastojca
sokol
Master
pankerishte
hollow
grgrgr
31 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 2:29 am

...или можеби не?Какво е вашето мислење за оваа тема?


Последната промена е направена од grgrgr на Сре Фед 04, 2009 2:32 am. Мислењето е променето 1 пати

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 2:30 am

Па мислам за ова требит да ја прашаш Марија по физика или Џоле зш го владејт материалот
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 31
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 2:54 am

Се привлекуваат во однос на карактерите на луѓето.
Забележете само родителите колку ни се различни со мислење и се.хм cyclops
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 34
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 4:39 am

Хех и тоа како!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 12:44 pm

незнам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Lastojca Сре Фед 04, 2009 1:43 pm

мислам да. во секоја смисла
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by tHeJunKy Сре Фед 04, 2009 1:46 pm

зошто жената сака паметен маж?
епа спротивностите се привлекуваат... Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 113
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Lastojca Сре Фед 04, 2009 1:47 pm

tHeJunKy напиша:зошто жената сака паметен маж?
епа спротивностите се привлекуваат... Very Happy

cheers бравооо
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by tHeJunKy Сре Фед 04, 2009 1:50 pm

Lastojca напиша:
tHeJunKy напиша:зошто жената сака паметен маж?
епа спротивностите се привлекуваат... Very Happy

cheers бравооо

епа фала...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 113
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 6:42 pm

па да гарантирам сите шо викет дека нејкит нишо со пушач токму такоф ќе најт Smile спротивностите се привлекуваат Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by T&T Сре Фед 04, 2009 9:37 pm

Уф да... Многу точно...Ај да не чирам, нека останит само на то ека се согласвам Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Mary Jane Сре Фед 04, 2009 11:31 pm

И јас се согласувам околу привлекувањето на спротивностите. Не е интересно ако тој со кого си, цело време само се согласува со твојот став.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by корун Сре Фед 04, 2009 11:39 pm

Мајка Тереза со Хитлер се мувала.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by malina Сре Фед 04, 2009 11:41 pm

мислам дека се привлекуваат,т.е тврдам дека се привекуваат зошто и јас сум во таков случај и баш ми е убо
malina
malina
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by sokol Чет Фед 05, 2009 12:00 am

па јас мислам не имам директен пример но не го наведувам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 12:50 am

sokol напиша:па јас мислам не имам директен пример но не го наведувам


биди појасен...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by sokol Чет Фед 05, 2009 10:57 am

Master напиша:
sokol напиша:па јас мислам не имам директен пример но не го наведувам


биди појасен...
мислам дека не се привлеквет различностите и знам пример но не го кажвам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by T&T Чет Фед 05, 2009 12:54 pm

Еве јас сум пример дека се привлеквет спротивности. Имам дечко шо е тотално различен од мене во секој поглед, и то е то шо е интересно. Секогаш си ојме контра, и на тој начин и двајцата учиме по нешто.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by FalcoN eYe Чет Фед 05, 2009 11:51 pm

Скоро секогаш е така...но сепак ако секогаш се согласувате животот ќе ви биде монотон и ке почните дури и сами со себе да си се карате...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by nance Нед Фед 08, 2009 5:51 pm

Ако ојш по аналогија на магнетизам, да се привлеквет мада не е секогаш случај.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 32
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by fairy Пон Фед 09, 2009 1:17 am

зависит, ама најчесто да, се привлекувет спротивностите....
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Smileeeeeeee Пон Фед 09, 2009 10:56 pm

Хммм...паа јас мислам дека во однос на карактер да..зависит. Имат некој работи шо не трпет мн спротивности..разлики ово оно Very Happy Very Happy Very Happy

Smileeeeeeee
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by lela Вто Фед 10, 2009 1:03 am

do nekade za da se nadopolnuvaat ama moraat da imaat nesto zaednicko zosto na koj drug nacin bi komunicirale ako e edniot sekogas za, a drugiot sekogas za ne!

lela
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 11:15 am

Абе интересно е да имат некоја спротивност, ама нопаци да сме и то не е на арно...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:33 pm

Па зависи има многу случаи каде се привлекуваат и каде не се привлекуваат
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 64
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот