Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

+7
pankerishte
nance
Bleak
Џајко
PhiLL * E
Obibos
folder
11 posters

Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by folder Нед Фед 01, 2009 12:25 pm

Digital Dance presents:

Talamasca live + DJ set

Local support:

Bushava Azbuka
Navigator
Satellite

Start: 23.00
Entrance: Pre-sale (Jugoton): 300 MKD

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Talamascanapredhl3
21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca W480
21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Talamascapozadiyo6
21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca W480
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Obibos Нед Фед 01, 2009 4:38 pm

У скраја да е
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:52 pm

лец гоу !!!!!!!!!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Џајко Нед Фед 01, 2009 5:29 pm

I said I knew this two are crazy, but i didn't know they do this!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:31 pm

Party Generation !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 1:01 am

вау салвиан ефект Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by nance Чет Фед 05, 2009 9:14 pm

мдаааа

колку ќе се сите на апој овдееее
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by pankerishte Чет Фед 05, 2009 9:35 pm

Да ми платат не одам на ова.
Тој што ке ојт сепак добро да си поминит ! Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by suzana Вто Фед 10, 2009 3:47 am

zasto pa TALAMASCA je bas super!! :D
REALNO JA BI ISLA DA MI NEKO PLATI!! Razz

suzana
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 14

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 3:50 am

pankerishte напиша:Да ми платат не одам на ова.
Тој што ке ојт сепак добро да си поминит ! Twisted Evil
Fала
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 4:00 pm

Таламаска мој добар другар..желим му много срече у животу и тако даље.. Иначе ке одам малу не сум ојден на зурка 100 години elephant
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by STIFLER Вто Фед 17, 2009 8:58 pm

со шо ке ојш со кој ке ојш?
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 11:52 pm

STIFLER напиша:со шо ке ојш со кој ке ојш?
Појма неам со манствоно..а за со шо не знам..со точак валјда или со скијање albino хахахахахаааааа
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by hollow Сре Фед 18, 2009 12:11 am

Да зејме едно комбе и цела багра да ојме ак идат поефтино
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by STIFLER Сре Фед 18, 2009 12:14 am

Obibos напиша:
STIFLER напиша:со шо ке ојш со кој ке ојш?
Појма неам со манствоно..а за со шо не знам..со точак валјда или со скијање albino хахахахахаааааа
хаха шо бе хаха кажи ми зш ке те кажам на венко Embarassed Embarassed
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by noviot Сре Фед 18, 2009 12:15 am

јас бегам четврток скопје , и до недела сум таму , ке одам и на таламаска мој добри дургар , доколку се чувствувати осамени свртите на 070 ... знајте понатаму да не ви кажвам
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by hollow Сре Фед 18, 2009 6:19 pm

Никакво комбе ке требит да се збрчиме по 800 за алтобус
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by STIFLER Сре Фед 18, 2009 7:40 pm

сакат некој четворица по 1000 одење врајкање со кола
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 23, 2009 2:30 pm

ТАЛАМАСКА !

Супер беше!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Obibos Пон Фед 23, 2009 7:08 pm

Лајна..не да ми беше глупо...све салата напраено и плус ке се смавав со еден
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by noviot Пон Фед 23, 2009 7:27 pm

купив карта одвај со премисвлење , и после реков не одам и ја продадов и убо шо не ојдов Very Happy
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca Empty Re: 21.02.2009 - Skopje Fair: Talamasca

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот