Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

+31
Фазлија
Џајко
REGINA
Jordison
fairy
комшивка
kirce
RoTkViCa
Ludi Milojko
Lucybell
folder
T&T
nance
МаКсач
TONI
The Breaking Dawn
grgrgr
П.
Stefk0
Master
malina
PhiLL * E
Obibos
pankerishte
A GiRL
tHeJunKy
Mary Jane
Lastojca
корун
мирАл
Bleak
35 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 5:02 pm

значи завршена дискусија за то нек не ваѓет муабети ...(џајко) tongue хехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 08, 2009 5:12 pm

за што да не вадат муабети ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 5:14 pm

REGINA напиша:
Џајко напиша:
REGINA напиша:мене секоаш. ама никој не се согласвит.
PhiLL * E напиша:голема жеља иам јас за шетање ама нема жртви за со мене ...
сродни души?

не.

за ова. убо си се имам изјаснато Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 7:53 pm

дааа мн сакам да си се шетам некогаш од колку да се затворам во некој кафич али ретко имам друштво за шетајне...зато требит дечко да си фатам и ќе си се шетам хахаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Џајко Саб Мар 21, 2009 8:54 pm

Јас вечерва сакам да шетам, цела вечер. да беше убо ролери ќе си возев...


Последната промена е направена од Џајко на Саб Мар 21, 2009 8:55 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : сакав бе)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Ivana Саб Мар 21, 2009 9:17 pm

Џајко напиша:Јас вечерва сакам да шетам, цела вечер. да беше убо ролери ќе си возев...

а јас да не беф болна и јас ќе праеф нешчо такво... pale
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:34 pm

оваа желба ја имам во сабота и некогаш во недела, а за петок обавезно фејмас
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by ноунејм Вто Мар 24, 2009 11:55 am

зависи од нокјта
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 3 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот