Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

+31
Фазлија
Џајко
REGINA
Jordison
fairy
комшивка
kirce
RoTkViCa
Ludi Milojko
Lucybell
folder
T&T
nance
МаКсач
TONI
The Breaking Dawn
grgrgr
П.
Stefk0
Master
malina
PhiLL * E
Obibos
pankerishte
A GiRL
tHeJunKy
Mary Jane
Lastojca
корун
мирАл
Bleak
35 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 1:46 am

И јас памтам такви глупи датуми, а шо е најтрагично по историја еден настан неможев да запамтам Neutral
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by nance Чет Фед 05, 2009 12:23 am

Тешки меани зимава ми помагет да се опуштам со помош на алкохолот и гласот на певаљката која завива како волк на месечина.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by T&T Пет Фед 06, 2009 2:46 am

Мене поубо ми е да шетам...ама не со секого..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by folder Пет Фед 06, 2009 10:50 am

Ууууу романтики и шетање навечер нешо најубо!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by T&T Пет Фед 06, 2009 2:12 pm

TONI напиша:
The Breaking Dawn напиша:оо јас обожавам шетање....најчесто појке од одење негде...то си знает тие шо излегвет со мене...а најмногу сакам да шетам покрај езеро или на некои така залутани места или дур врнит или дур турвит снег....и лом да се прам....уф а на лето дур врнит боса да се шетам ... а само навечер шетам..иам обичај ак сум со некој доволно забеган да легнам в трева и небо и ѕвезди да глеам Winkили да седам покрај езеро и браној да слушам уфф
романтичен чоек сум јас...Smile
имат некој друг таков овде?Wink

Јас Laughing Laughing Laughing Laughing(само да не прочитат Т&Т) .
Инаку имам желба да шетам и најчесто дестинацијата ми е покрај езеро,после мостон.Само шо и многу ми зависит со кој сум на таа шетња.


Тонииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by TONI Саб Фед 07, 2009 11:49 pm

T&T напиша:Мене поубо ми е да шетам...ама не со секого..
И мене(посебно сакам со девојки шо имаат виткани коси и шо имаат постари сестри и нивните сестри да се со прави црни коси и името да им е на Т) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 08, 2009 3:02 am

ми идат, ама лошо е ак ти заврнит, ко вечерва...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Lucybell Нед Фед 08, 2009 3:04 am

за вечерва имав желба да шетам со една личност...ама пуста мрза... :S
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 3:06 am

TONI напиша:
T&T напиша:Мене поубо ми е да шетам...ама не со секого..
И мене(посебно сакам со девојки шо имаат виткани коси и шо имаат постари сестри и нивните сестри да се со прави црни коси и името да им е на Т) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Озбилно? Дај кажи ги типките мн јако звучет. Можда ќе си ја сменам досегашнава сексуална ориентација
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:38 pm

да
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 1:41 pm

уффффф и јас саакам шетање....само дур ме прекајлет другаркиве......после не застанвам....на зима значи како шо кажавте убо е на снегче/....а на лето поќе сакам да си се развозам со ролерчиња на лето........т.е. со ролери се возам пролет лето есен зима....ама навечер само лето....да се оладам хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 9:58 pm

да да ми се имат то дешавано ама тогаш на други не му се шетат ....така да јебига
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by комшивка Саб Мар 07, 2009 10:48 pm

канео..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by fairy Саб Мар 07, 2009 10:49 pm

ммммм да, не често, ама се дешават, канео натаму ми е најубо, или после мостон на плажине да уживам и да гледам ѕвезди :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Jordison Нед Мар 08, 2009 4:06 am

Ne.
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 4:12 am

мене секоаш. ама никој не се согласвит.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 08, 2009 4:45 am

голема жеља иам јас за шетање ама нема жртви за со мене ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Џајко Нед Мар 08, 2009 4:54 am

REGINA напиша:мене секоаш. ама никој не се согласвит.
PhiLL * E напиша:голема жеља иам јас за шетање ама нема жртви за со мене ...
сродни души?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by TONI Нед Мар 08, 2009 2:05 pm

мене секоја недела на вечер ми е за шетање
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 2:21 pm

ШУБООООООООООООО Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 3:43 pm

Џајко напиша:
REGINA напиша:мене секоаш. ама никој не се согласвит.
PhiLL * E напиша:голема жеља иам јас за шетање ама нема жртви за со мене ...
сродни души?

не.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 08, 2009 4:49 pm

Регина не може сродна духа да ми биде... оти глеаш пише таму ... my way or no way ... а јас ко мал уште бев научен на компромиси....
така да ... ништо ич
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 4:54 pm

PhiLL * E напиша:Регина не може сродна духа да ми биде... оти глеаш пише таму ... my way or no way ... а јас ко мал уште бев научен на компромиси....
така да ... ништо ич

и друга работа... PhiLL*E не престанвит да ме нарекуват регина иако му е во неколку наврати објаснато дека требит да е реџина.
и нешо чудно прочитав... Ти и компромиси? Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 08, 2009 4:58 pm

секако ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? - Page 2 Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот