Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

+31
Фазлија
Џајко
REGINA
Jordison
fairy
комшивка
kirce
RoTkViCa
Ludi Milojko
Lucybell
folder
T&T
nance
МаКсач
TONI
The Breaking Dawn
grgrgr
П.
Stefk0
Master
malina
PhiLL * E
Obibos
pankerishte
A GiRL
tHeJunKy
Mary Jane
Lastojca
корун
мирАл
Bleak
35 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 9:11 pm

Појлите на темава Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 9:15 pm

даааааа беееее, особено со машки да се појт до кај мостон, па кај староно пристаниште Shocked
шо зборвиш бе confused
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 9:20 pm

Само снег ко ке врнит, а ретко кога и на лето. Денојве ич вмеани не ми се ојт, така да кафе ми е омилена опција.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Lastojca Саб Јан 31, 2009 10:35 pm

да беее мн често...некогаш дури и појќе сакам негде да шетам него да излезам на кафе
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 31, 2009 10:44 pm

Ам зависит, ко ќе треба да се смени атмосфера...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 10:56 pm

да.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by A GiRL Саб Јан 31, 2009 11:21 pm

Ми идат xD
Еф ко сеа...
Ќе ве викнев на сетња да не морав да ги вардам цецињава Rolling Eyes
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 2:13 am

Јас пак обратно.
На кафе не одам.Или надвор или по дома.
По дома моментално е подобро и почесто.Пиење,сам в стан,друштво...мммм...совршено добро Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Obibos Нед Фед 01, 2009 3:38 am

Ко шо немат кј да се ојт ке почниме сите ко стариве да шетаме по кејон...немат место кј да се испијаниш со меракк
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 3:51 am

Lastojca напиша:да беее мн често...некогаш дури и појќе сакам негде да шетам него да излезам на кафе


javi se znajs dek sekojpat spremen so zelja za setkanje...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 4:01 am

Леле јас да знајте колку шетам,тие шо ме знает веќе знает шо љубтител сум на долга шетња,а иначе сакам да шетам кучиња,мачиња и понекогаш некое магаре...
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 4:20 am

Јас обожавам да шетам, многу појќе отколку да сум во затворен простор.
Често си шетам сама, ко ќе сакам да се одморам од се, најчесто шетам на дожд, придружувана само од моето депресивно чадорче Фис.
Некогаш ми е многу поубо да шетам со некого, ама несакам да сме сто души тогаш се губит филингот.
Една прошетка со таква интересна личност ми е најдраг спомен. Излеговме ов 9 вечерта и се вративме во 5 сабајлето. Од тогаш не се имавме видено се до пред некој ден......(их колку романтично почнав да звучам)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 9:59 pm

хаха .... ко титаник да потонал ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Stefk0 Пон Фед 02, 2009 12:21 am

Чути бе.. Колку железно пропадна Crying or Very sad
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by П. Пон Фед 02, 2009 12:37 am

обожавам да шетам последно време...
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 12:46 am

PhiLL * E напиша:хаха .... ко титаник да потонал ...

А мојш и ти да потониш, ак ме понервираш уште малку.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 12:58 am

Master напиша:Јас обожавам да шетам, многу појќе отколку да сум во затворен простор.
Често си шетам сама, ко ќе сакам да се одморам од се, најчесто шетам на дожд, придружувана само од моето депресивно чадорче Фис.

Моено чадорче пак ц-дур се викат Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 1:00 am

Bleak напиша:
Master напиша:Јас обожавам да шетам, многу појќе отколку да сум во затворен простор.
Често си шетам сама, ко ќе сакам да се одморам од се, најчесто шетам на дожд, придружувана само од моето депресивно чадорче Фис.

Моено чадорче пак ц-дур се викат Smile

не се смеј ама имам навика да крствам предмети, скоро сите предмети кои ги поседувам имаат име.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 1:01 am

Master напиша:
Bleak напиша:
Master напиша:Јас обожавам да шетам, многу појќе отколку да сум во затворен простор.
Често си шетам сама, ко ќе сакам да се одморам од се, најчесто шетам на дожд, придружувана само од моето депресивно чадорче Фис.

Моено чадорче пак ц-дур се викат Smile

не се смеј ама имам навика да крствам предмети, скоро сите предмети кои ги поседувам имаат име.

И јас. Дури мобилниов имат целосно име и роденден плус.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by grgrgr Пон Фед 02, 2009 10:35 pm

mn cesto sakam da setam ama denski navecer ne zs ladno mi e sea na zima Very Happy pogotovo poslednive 2 nedeli...ama retko najdzvam prijateli raspolozeni za pesacenjeeeeeeeeee,a nejkam sama mn mi e depresivno a vo momentov ne se osekam taka

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 03, 2009 12:17 am

оо јас обожавам шетање....најчесто појке од одење негде...то си знает тие шо излегвет со мене...а најмногу сакам да шетам покрај езеро или на некои така залутани места или дур врнит или дур турвит снег....и лом да се прам....уф а на лето дур врнит боса да се шетам ... а само навечер шетам..иам обичај ак сум со некој доволно забеган да легнам в трева и небо и ѕвезди да глеам Winkили да седам покрај езеро и браној да слушам уфф
романтичен чоек сум јас...Smile
имат некој друг таков овде?Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 12:53 am

The Breaking Dawn напиша:оо јас обожавам шетање....најчесто појке од одење негде...то си знает тие шо излегвет со мене...а најмногу сакам да шетам покрај езеро или на некои така залутани места или дур врнит или дур турвит снег....и лом да се прам....уф а на лето дур врнит боса да се шетам ... а само навечер шетам..иам обичај ак сум со некој доволно забеган да легнам в трева и небо и ѕвезди да глеам Winkили да седам покрај езеро и браној да слушам уфф
романтичен чоек сум јас...Smile
имат некој друг таков овде?Wink

Јас Laughing Laughing Laughing Laughing(само да не прочитат Т&Т) .
Инаку имам желба да шетам и најчесто дестинацијата ми е покрај езеро,после мостон.Само шо и многу ми зависит со кој сум на таа шетња.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by МаКсач Вто Фед 03, 2009 12:54 am

Не некогаш, секогаш ми се шетат..Канео и втора навечер ауф Smile
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 1:44 am

Mary Jane напиша:
Master напиша:
Bleak напиша:
Master напиша:Јас обожавам да шетам, многу појќе отколку да сум во затворен простор.
Често си шетам сама, ко ќе сакам да се одморам од се, најчесто шетам на дожд, придружувана само од моето депресивно чадорче Фис.

Моено чадорче пак ц-дур се викат Smile

не се смеј ама имам навика да крствам предмети, скоро сите предмети кои ги поседувам имаат име.

И јас. Дури мобилниов имат целосно име и роденден плус.

Јас на предмеетиве не им давам имиња ама памтам за све на со датум е купено Smile гитарава на 11 јануари електричнава акустичнава на 11 јуни 2007 појачалоно 13 јануари 2009 итн од све памтам Smile за мобилниоф памтам и дек е купен во 15:48 на 31 декември 2007 Smile доста еSmile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 1:45 am

The Breaking Dawn напиша:оо јас обожавам шетање....најчесто појке од одење негде...то си знает тие шо излегвет со мене...а најмногу сакам да шетам покрај езеро или на некои така залутани места или дур врнит или дур турвит снег....и лом да се прам....уф а на лето дур врнит боса да се шетам ... а само навечер шетам..иам обичај ак сум со некој доволно забеган да легнам в трева и небо и ѕвезди да глеам Winkили да седам покрај езеро и браној да слушам уфф
романтичен чоек сум јас...Smile
имат некој друг таков овде?Wink

Колега нормално дек имат Smile не ти е страм на мене да не се сетиш Smile? Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека? Empty Re: Дали некогаш навечер ви идат желба да шетате, место на кафе или в дискотека?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот