Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најдобри женски вокали

+30
METALBOY
ноунејм
Obibos
Рокси
kirce
fairy
Mule
folder
Gallowsraven
Bleak
Strange kind of woman
grgrgr
мирАл
malina
Џајко
A GiRL
PhiLL * E
L S D
T&T
pankerishte
Болиглава
Master
tHeJunKy
zzz
kojgode
Punk
Mary Jane
Lastojca
Odyssey
Marej
34 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Најдобри женски вокали - Page 2 Empty Re: Најдобри женски вокали

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 4:18 pm

Lastojca напиша:ејми вајнхаус заборајв да ја спомнам
Неможам да и го поднесам гласиштено. Ко да имат нафталин под нос, ебаго.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри женски вокали - Page 2 Empty Re: Најдобри женски вокали

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 11:42 pm

леле, A Girl ако мислиш за моето брукање на хуманитарниот концерт... За тој настап сум самокритична. Ама сега и ќе се пофалам. можам 10 пати поубо Wink Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри женски вокали - Page 2 Empty Re: Најдобри женски вокали

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 11:47 pm

Баш сеа ќе пишев за тебе, бев на хуманитарниот и ногу те бендисав, ко одев на хор кј кебапон не те имав заприметено Smile
Браво.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри женски вокали - Page 2 Empty Re: Најдобри женски вокали

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 3:15 pm

Marej напиша:Баш сеа ќе пишев за тебе, бев на хуманитарниот и ногу те бендисав, ко одев на хор кј кебапон не те имав заприметено Smile
Браво.

фала... ама немаш појма какво е чувството да излезиш пред 10000 луѓе и да испејш најубо. Немат шанси.... Зато јас не бев задоволна.. Од мн трема
Иначе мислам дека не спаѓам во најдобрите женски вокали ( зш овде ја водиме темава)
Razz:P:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри женски вокали - Page 2 Empty Re: Најдобри женски вокали

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 3:59 pm

Не е најдобра ама многу ми е уба типкава...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри женски вокали - Page 2 Empty Re: Најдобри женски вокали

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот