Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смрта!

+28
FalcoN eYe
Jas**
PhiLL * E
REGINA
Punk
James Bomb
blesava008
Strange kind of woman
МаКсач
Bleak
П.
xpert
Stefk0
комшивка
Ludi Milojko
корун
Marej
Lastojca
мирАл
L S D
sokol
Џајко
T&T
Mary Jane
Alexandra
Master
mitan
kojgode
32 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by Jas** Пет Фед 20, 2009 1:34 am

не се плашам...рано е уште....само не сакам мн мн стара да умрам....и пред тие шо ги сакам.....
А башка сите викет во рајот поубо било така да..... хехеххехеххе
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by корун Пет Фед 20, 2009 1:39 am

Помини на Туристичка со замижани очи ке прајме муабет дал е рано Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by Jas** Пет Фед 20, 2009 1:49 am

лелеееееее фала корун фала....ама ак напрам така не ке мојме после муабет да напрајме....ке требит и ти да замижиш и да се најме горе:D
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 11:46 am

Jas** напиша:не се плашам...рано е уште....само не сакам мн мн стара да умрам....и пред тие шо ги сакам.....
А башка сите викет во рајот поубо било така да..... хехеххехеххе

од кај заклучи дек ќе ојш во рајот?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by мирАл Пет Фед 20, 2009 5:54 pm

REGINA напиша:
Jas** напиша:не се плашам...рано е уште....само не сакам мн мн стара да умрам....и пред тие шо ги сакам.....
А башка сите викет во рајот поубо било така да..... хехеххехеххе

од кај заклучи дек ќе ојш во рајот?

Невина била Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by FalcoN eYe Саб Фед 21, 2009 5:31 pm

Можда смртта е најубавиот дел од животот затоа господ ја ставил на крај....Иначе ич не се плашам од смрт,само се плашам од клиничка смрт...не сакам да се разбудам и да се најдам в ковчег...гадно е многу само од помислата а не пак да е така....
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by kisela krastavica Нед Фед 22, 2009 9:12 pm

[quote="Master"]Воопшто не се плашам.

"Никогаш нема да дознаеме дали смртта е најубавото нешто што може да ни се случи"
Ненормална си?
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by *Rhythm Divine* Сре Мар 04, 2009 7:56 pm

Се плашам..едноставно неможам да си замислам што би се десило кога ќе престанам да дишам
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by STIFLER Сре Мар 04, 2009 8:45 pm

*Rhythm Divine* напиша:Се плашам..едноставно неможам да си замислам што би се десило кога ќе престанам да дишам
Ништо ке те закопет вземја ке те поплачет некој ден и живот иде даље
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:19 pm

ништо страшно. дај боже секој да си ја исчекат.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by корун Вто Мар 17, 2009 10:22 pm

Шо порано то пубо, нели?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:26 pm

не морат да значит. ти си бираш. како ти одговарат. Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 3 Empty Re: Смрта!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот