Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смрта!

+28
FalcoN eYe
Jas**
PhiLL * E
REGINA
Punk
James Bomb
blesava008
Strange kind of woman
МаКсач
Bleak
П.
xpert
Stefk0
комшивка
Ludi Milojko
корун
Marej
Lastojca
мирАл
L S D
sokol
Џајко
T&T
Mary Jane
Alexandra
Master
mitan
kojgode
32 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by xpert Пон Јан 26, 2009 2:50 pm

Џајко напиша:Се плашам од смрт на мои блиски, за моја смрт не се плашам.

Потполно се сложвам.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 1:39 am

Не мојш да знајш кога ќе умриш. Денес си, утре не си...

Не ми се умират сеа...ама не се плашам, сигурно чувствуваш како душата ти се одлепува од телото, некое хај чувство.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by П. Пон Фед 02, 2009 12:16 am

колку шо и се плашам толку и ми влеват надеж дека ќе видам пак некој од луѓето шо сум ги загубила така да пола пола Neutral
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 1:35 am

Alexandra напиша:Јас се плашам и то многу.

Јас не се плашам од смртта па ак сакаш да не се плашам и за тебе па ти да не му ја мислиш Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 1:37 am

корун напиша:Ак ви излезит некој со пиштол врака, немат да се уплашите? Или не е то зш мојте дан умрите туку комшине дан ги разбудит со пиштолот?

ќе напоменам пак не ми е страв од нишо истајт пиштол ќе се потрудам да не ме цвикнит ме цвикнит здравје... наздравје чејнца Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 1:40 am

L S D напиша:pa mislam deka e mnogu jaka faca Razz hh ama pak ne i se plasam SmileSmile

шо да се плашиш каратист си... една нога в кикиритка и готоо Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 1:40 am

а да ќе забораеф смртта не смрта Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 1:40 am

Колку само ова со смрт на блиски е клише......
Во тоа самите ќе се уверите ко ќе дојт време.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by kojgode Пон Фед 02, 2009 1:55 am

Bleak напиша:а да ќе забораеф смртта не смрта Smile
Абе јас сум админ не се заебавај со мене. Cool
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by комшивка Пон Фед 02, 2009 2:32 am

kojgode напиша:
Bleak напиша:а да ќе забораеф смртта не смрта Smile
Абе јас сум админ не се заебавај со мене. Cool

џабе, мислиш му мојш нешо?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 2:44 pm

комшивка напиша:
kojgode напиша:
Bleak напиша:а да ќе забораеф смртта не смрта Smile
Абе јас сум админ не се заебавај со мене. Cool

џабе, мислиш му мојш нешо?


му мојт...да не кажам шо....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by МаКсач Саб Фед 14, 2009 4:05 am

Не се плашам од неа ич, шо било пишано ќе си дојт.
А шо мислам за неа...мислам дек со две Т се пишит Смрта! - Page 2 Icon_lol
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by kojgode Саб Фед 14, 2009 4:07 am

МаКсач напиша:Не се плашам од неа ич, шо било пишано ќе си дојт.
А шо мислам за неа...мислам дек со две Т се пишит Смрта! - Page 2 Icon_lol
Добро мислиш бате.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 8:00 pm

kojgode напиша:
МаКсач напиша:Не се плашам од неа ич, шо било пишано ќе си дојт.
А шо мислам за неа...мислам дек со две Т се пишит Смрта! - Page 2 Icon_lol
Добро мислиш бате.

Епа молим те попрај го.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Strange kind of woman Нед Фед 15, 2009 1:49 am

kojgode напиша:Дали се плашите од смртта, и што мислите за неа?

Pa nikogas nema da znaeme sto e povredno dali zivotot od smrtta ili smrtta od zivotot...Ama sepak e dokazano deka ljubovta e najvredna:)

Strange kind of woman
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 4:05 am

Mary Jane напиша:
Епа молим те попрај го.
Зш да го попрам?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 4:10 am

Не се плашам но сакам да умрам прва односно побрзо во однос на тие шо ме сакаат односно шо ги сакам!
Не се плашам од смртаа!!Се плашам од тоа после неа pale
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by James Bomb Чет Фед 19, 2009 8:15 pm

Сеа некој викат не се плашам ама ко ке дојт тој момент ке видиме. Јас мноооогу се плашам зш не вервам дек нешо убо ме чекат.
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Mary Jane Пет Фед 20, 2009 12:53 am

kojgode напиша:
Mary Jane напиша:
Епа молим те попрај го.
Зш да го попрам?

За да го испочитуваме правописното правило.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 12:57 am

blesava008 напиша:Не се плашам но сакам да умрам прва односно побрзо во однос на тие шо ме сакаат односно шо ги сакам!
Не се плашам од смртаа!!Се плашам од тоа после неа pale
од кај знајш шо не чекат после смрта??!?!
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Punk Пет Фед 20, 2009 1:01 am

Шо постојт после? кофчег со коски
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 1:05 am

mitan напиша:
blesava008 напиша:Не се плашам но сакам да умрам прва односно побрзо во однос на тие шо ме сакаат односно шо ги сакам!
Не се плашам од смртаа!!Се плашам од тоа после неа pale
од кај знајш шо не чекат после смрта??!?!


то е финтата ххха, страв од непознатото... иначе блесава ама ич не ти го разбрав делон за сакањено први, втори, редој за умирање таму, односно шо те сакале или шо ги сакаш... објаснување некој?? rabbit
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 1:11 am

Смртта носи нови познанства !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 1:12 am

REGINA напиша:
mitan напиша:
blesava008 напиша:Не се плашам но
сакам да умрам прва односно побрзо во однос на тие шо ме сакаат односно
шо ги сакам!
Не се плашам од смртаа!!Се плашам од тоа после неа pale
од кај знајш шо не чекат после смрта??!?!


то
е финтата ххха, страв од непознатото... иначе блесава ама ич не ти го
разбрав делон за сакањено први, втори, редој за умирање таму, односно
шо те сакале или шо ги сакаш... објаснување некој?? rabbit
сакат да умрит пред да и умрет најблиските за да не ги жалит таа нив зш се плашит дека немат да мојт да го поднесит то...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 1:23 am

тенк ју. сеа ми е јасно хеххеххехе мн е комплицирано напишано нејзиноно
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Смрта! - Page 2 Empty Re: Смрта!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот