Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е најлошо во животот?

+37
Punk
Ivana
Angelic
METALBOY
mitan
kirce
REGINA
FalcoN eYe
Jordison
Таа...
Obibos
Bleak
grgrgr
malina
pankerishte
The Breaking Dawn
П.
noviot
nice
комшивка
lela
Џајко
L S D
Master
tHeJunKy
hollow
sokol
Lastojca
мирАл
nance
Mary Jane
A GiRL
Alexandra
T&T
Marej
корун
kojgode
41 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Gallowsraven Чет Мај 14, 2009 8:14 am

За мене најстрашна е староста... Се плашам од осаменост и каење. Neutral
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by METALBOY Чет Мај 14, 2009 11:29 am

Најлошо во животот е губењето на надежта или да ти се здосадит живеењето...или нешо така geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 14, 2009 1:44 pm

или да сфатиш дек животот ти е многу монотон, да мојш да си го предвидиш цел живот однапред од шо ти е толку "секој ден ист".
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Рокси Нед Мај 31, 2009 11:08 am

Нема лоши и добри работи, има само начин на сфаќање и гледање на работите. Ко ќе мислиме како монти пајтоновци тогаш секогаш ќе се чувствуваме добро во своја кожа и ќе го сакаме животот.
Always look on the bright side of life/death Wink
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Punk Нед Мај 31, 2009 11:58 am

не се сложвам во целост со рокси пошо имат и лоши и добри работи. едно е да ти се родит дете, внуче, брат/сестра а друго е да ти умрит некој.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Рокси Нед Мај 31, 2009 12:04 pm

твое мислење
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 12:52 pm

Најлошо на моменти за мене е то шо постојам... ама имат и многу други работи... иначе имат и други добри работи ама на нив се поретко ми теквит...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 31, 2009 1:47 pm

Bleak напиша:Најлошо на моменти за мене е то шо постојам... ама имат и многу други работи... иначе имат и други добри работи ама на нив се поретко ми теквит...

блажоооо Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 3 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот