Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е најлошо во животот?

+37
Punk
Ivana
Angelic
METALBOY
mitan
kirce
REGINA
FalcoN eYe
Jordison
Таа...
Obibos
Bleak
grgrgr
malina
pankerishte
The Breaking Dawn
П.
noviot
nice
комшивка
lela
Џајко
L S D
Master
tHeJunKy
hollow
sokol
Lastojca
мирАл
nance
Mary Jane
A GiRL
Alexandra
T&T
Marej
корун
kojgode
41 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:57 am

Да бидиш гитарист и да останиш без рака.
Да бидиш фудбалер и да остниш без нога.
Да бидиш музичар и да останиш без слух(без Бетовен)
Да правиш парфеми и да останиш без осет за мирис.
Да си машко и да остниш без полов орган.
Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:19 am

најлошо е да умриш неизочан,зш после ко ќе ти се наполнит сандакон на моч ќе мирисаш хехехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 1:58 am

смрт на луѓе шо ги сакам ама не и мојата...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:36 am

да пијаш бело вино и во најубото да снемат па да морат да нарачвиш црвено.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 1:48 am

grgrgr напиша:да пијаш бело вино и во најубото да снемат па да морат да нарачвиш црвено.
Е ова ак ми се десит незнам шо ке напрам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 3:01 am

hollow напиша:
grgrgr напиша:да пијаш бело вино и во најубото да снемат па да морат да нарачвиш црвено.
Е ова ак ми се десит незнам шо ке напрам
лелелелелеелелле....е ова е кошмар Shocked Suspect
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Bleak Чет Фед 05, 2009 7:48 pm

A GiRL напиша:
Alexandra напиша:Да ги изгубиш сите шо ги сакаш.

И јас така мислам Neutral

Според мене најлоша работа е онака хипотетички кажано во еден ден да сватиш дек не му значиш на никој и дека све околу тебе било привидно... Sad
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Obibos Чет Фед 05, 2009 11:38 pm

Најлошо шо постојт е затвор и да немаш никој околу тебе...е баш то
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by kojgode Чет Фед 05, 2009 11:44 pm

Да го изнервираш Obibos.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Таа... Пет Фед 06, 2009 5:56 pm

Ништо не е потажно од тоа да игубиш се што си сакал Neutral
Таа...
Таа...
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 5:59 pm

Да те згазит амбулантна кола Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 12:58 am

Da ti dojt Chuck Norris
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 22, 2009 7:30 pm

да падниш во шахта од канализација affraid
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 4:43 pm

според мене немојт да се дефинират шо е најлошо...
пошо секоаш ко ќе речиш цитирам:
---`немојт да е полошо од ова`
------ се докажвит дек мојт да е полошо макар и за нијанса...

а вака ако веќе требит да нагаѓам, би рекла дека најлошо е некогаш да сватиш дека во цел живот се шо си имал...било едно големо Ништо...односно си живеел за џабе. пр. ко ќе го доприш дното и не се помрдвиш оттаму Neutral

така нешо.. незнам колку бев јасна Razz се подизгубив во пишењено
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by мирАл Пет Фед 27, 2009 8:36 pm

Сепак

мирАл напиша:Да те згазит амбулантна кола Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:39 pm

ЈАС МИСЛАМ НАЈЛОШО Е ДА ПРНИТ МАМА НА РОДИТЕЛСКА.....ХАХ
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by mitan Саб Фед 28, 2009 10:41 pm

kirce напиша:ЈАС МИСЛАМ НАЈЛОШО Е ДА ПРНИТ МАМА НА РОДИТЕЛСКА.....ХАХ
а уште полошо ке е ако имат пролив:Dхахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:41 pm

ДА ПРНИТ МАЈКАТИ НА РОДИТЕЛСКА ... ДА ТО Е КАТАСТРОФА
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:32 pm

вие паки одма за најлошото, аw за најлошото требело. ок Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 7:13 pm

kojgode напиша:Mногу лоши работи што можат да му се случат на еден но што според вас е најлошо?


Самотијата.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 7:45 pm

Јас мислам дека најлошо е ако лошо го почниш (можда нема врска ама то е мое мисљење) Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Ivana Вто Апр 07, 2009 7:44 pm

наеднуш да изгубам се шо ми значит и за то шо живам, или да изгубам поддршка од мојве...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Punk Пет Апр 10, 2009 10:03 pm

да се осеќаш сам иако до тебе имат ногу луѓе
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 2:14 am

Da nemojs da go postignis to so go sakas.....
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 12:39 am

Да сфатиш дека сите околу тебе ти прает лице....т.е. да останиш сам или да ги изгубиш сите шо ти значет најмногу....

Ама покрај ова... стварно е пострашно мајка ти да прднит на родителска...мислам после то немат преживување... ххххххх Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? - Page 2 Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот