Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е најлошо во животот?

+37
Punk
Ivana
Angelic
METALBOY
mitan
kirce
REGINA
FalcoN eYe
Jordison
Таа...
Obibos
Bleak
grgrgr
malina
pankerishte
The Breaking Dawn
П.
noviot
nice
комшивка
lela
Џајко
L S D
Master
tHeJunKy
hollow
sokol
Lastojca
мирАл
nance
Mary Jane
A GiRL
Alexandra
T&T
Marej
корун
kojgode
41 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Што е најлошо во животот? Empty Што е најлошо во животот?

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 3:58 am

Mногу лоши работи што можат да му се случат на еден но што според вас е најлошо?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 4:00 am

Да се посериш на плоштад.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Marej Саб Јан 24, 2009 4:08 am

Осаменост, губење на сите шо ти значеле.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 5:02 am

Да изгубиш дете.......Знам многу сум сурова, ама според мене то е најголема казна
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Alexandra Саб Јан 24, 2009 2:28 pm

Да ги изгубиш сите шо ги сакаш.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 2:40 pm

Alexandra напиша:Да ги изгубиш сите шо ги сакаш.

И јас така мислам Neutral
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 24, 2009 2:52 pm

Да останиш сам на светот...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by nance Саб Јан 24, 2009 4:54 pm

Да ми паднит
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by мирАл Саб Јан 24, 2009 7:37 pm

Да останиш без раце и без нозе Што е најлошо во животот? Icon_eek (не дај боже)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Lastojca Саб Јан 24, 2009 7:45 pm

да останиш сам и да се ретардираш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by sokol Саб Јан 24, 2009 9:04 pm

да фрлиш петарда и да не пукнит
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by hollow Вто Јан 27, 2009 7:33 pm

корун напиша:Да се посериш на плоштад.
И да носиш тесни пантоли па да ти протечит до патиките и сите да видет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by tHeJunKy Вто Јан 27, 2009 7:36 pm

да фатиш да прајш муабет со одисеј лсд и други типци на тема музика...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 7:49 pm

Да умриш невин(а).....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by L S D Вто Јан 27, 2009 7:59 pm

tHeJunKy напиша:да фатиш да прајш муабет со одисеј лсд и други типци на тема музика...
imat poloso.. primer tie tipcite da ti ja aknet po edna
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by L S D Вто Јан 27, 2009 8:00 pm

da ti ja prekinet omilenata tracka i turbo folk da ti pustet XD
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by kojgode Вто Јан 27, 2009 8:01 pm

L S D напиша:
tHeJunKy напиша:да фатиш да прајш муабет со одисеј лсд и други типци на тема музика...
imat poloso.. primer tie tipcite da ti ja aknet po edna
Уш една ваква грешка ќе те банирам. Глеај да се контролираш малку. И ак се караш карај се на повисоко ниво, вака со акањево глуп изглеаш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by L S D Вто Јан 27, 2009 8:04 pm

more ak si admin nemorat da se stegas... hahaha se zezam
oks gotovo
nemoj aman ne me baniraj so ke pram posle hahaha
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 10:14 pm

иако си админ се согласувам со лдс
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by lela Сре Јан 28, 2009 10:15 pm

najloso vo zivotov e bolest ili smrt na dragi licnosti kako i nemok za zatvoranje na emocionalni rani Sad

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 10:21 pm

Се сложвам со некои погоре. Да загубиш некој од најблиските Neutral
Иако морам да признам дека не е и баш лесно да фрлиш петарда и да не пукнит, како и да се посериш на плоштад...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by nice Чет Јан 29, 2009 10:47 pm

да останиш сам/а

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by noviot Чет Јан 29, 2009 10:51 pm

најлошо во животов е да му згрешиш на Чак норис или на рамбо :D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by П. Пет Јан 30, 2009 2:53 am

Губење блиска личност pale
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 01, 2009 4:44 am

страдање на луѓе шо ги сакам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што е најлошо во животот? Empty Re: Што е најлошо во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот