Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некогаш би имале групен секс?

+37
sweet
ноунејм
METALBOY
STIFLER
malina
nance
PhiLL * E
blesava008
KaTeRiNcE
fairy
lela
Gallowsraven
pankerishte
TONI
Bleak
tHeJunKy
Mary Jane
grgrgr
Alexandra
Punk
hollow
The Breaking Dawn
Master
nice
L S D
мирАл
T&T
mitan
корун
Jordison
folder
Odyssey
Lastojca
sokol
комшивка
Болиглава
kojgode
41 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 3:31 pm

Дали некогаш би имале групен секс тројка, четворка итн, ? И исто така дали би учествувале во оргија а.к.а. змијарник?
Јас радо би имал групен секс ако сум јас сам со 2 женски. И во оргија би ако сум многу напален.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 3:33 pm

Само со повеќе женски. Ако имат машки во фрупава не би се осеќал пријатно. Не за друго, ќе им набијам комплекси.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 3:33 pm

kojgode напиша:Дали некогаш би имале групен секс тројка, четворка итн, ? И исто така дали би учествувале во оргија а.к.а. змијарник?
Јас радо би имал групен секс ако сум јас сам со 2 женски. И во оргија би ако сум многу напален.

Женско и машко да. Две машки хмм Evil or Very Mad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 3:34 pm

јас би се задоволил со една ама спремна
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Lastojca Пет Јан 23, 2009 3:36 pm

аа не ..ич нејќам ..ни со мшки две ни со женски две..еден ама вреден да е ....
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Odyssey Пет Јан 23, 2009 3:59 pm

Јас би играл 2+ (женски)
хаххахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 4:03 pm

НИкоашшшшшшш!! Evil or Very Mad
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Jordison Пет Јан 23, 2009 4:21 pm

so 2 zenski da, inace nikakO
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 4:23 pm

Убо е со две бе само может да се искарет која прва.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 4:24 pm

со 2 3 женски да...а ако имат машко никако
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 5:18 pm

Многу ми е неприродно и не би гледала задоволство никакво. ПОубо со еден ама ефикасен...Вака дур чекаш на ред ќе се одпалиш.... Wink Wink Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 5:18 pm

и јас ак имат некое машко во групава не би!!!! Женските се добредојдени! Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 5:30 pm

so 3-4 i pojke zenski da inace so pomalku ne Razz a maski da imat grupava nikako SmileSmile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by nice Пет Јан 23, 2009 6:03 pm

da zosto da ne, bas ke bide zabavno:P

nice
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 6:21 pm

да! две женски-едно машко!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:48 pm

T&T напиша:Многу ми е неприродно и не би гледала задоволство никакво. ПОубо со еден ама ефикасен...Вака дур чекаш на ред ќе се одпалиш.... Wink Wink Razz

колку само да bounce cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 10:02 pm

Би имал со две женски
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Punk Саб Јан 24, 2009 2:55 am

Само еден
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Alexandra Саб Јан 24, 2009 3:00 am

Не!
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by grgrgr Нед Јан 25, 2009 2:53 pm

не

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 2:57 pm

Еден ама вреденSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 9:37 pm

Ајде на КОЛЕКТИВЕН РАСПАЉОТ!!! Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:41 pm

hollow напиша:Би имал со две женски
поголемо-равно на ова Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 9:58 pm

Ја мисља доста е со една ама вредна да работит ко шо требит хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 10:00 pm

Bleak напиша:Ја мисља доста е со една ама вредна да работит ко шо требит хаха Smile

Не очекувај та мн да работит, ти ќе се изнаработиш хехе Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали некогаш би имале групен секс? Empty Re: Дали некогаш би имале групен секс?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот