Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Највисока вредност во животот

+22
jb
Obibos
Bleak
П.
nice
pankerishte
Stefk0
Punk
LED ZEPP
A GiRL
The Breaking Dawn
комшивка
Lastojca
sokol
mitan
Master
Mary Jane
T&T
корун
Alexandra
Џајко
kojgode
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Која е највисоката вредност во животот?

Богатство
 
Среќа
 
Успех
 
Мудрост
 
Спокој
 
Љубов
 
Моќ
 
Слобода
 
Слава
 
Пријателство
 
Фамилија
 
Карактер
 
 
 
Види ги резултатите

Највисока вредност во животот - Page 2 Empty Re: Највисока вредност во животот

Пишување by jb Вто Фед 24, 2009 5:43 pm

според мене ако имаш среќа значи имаш љјубов,слобода,пријатели и се преостането што те прави среќен.
jb
jb
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Највисока вредност во животот - Page 2 Empty Re: Највисока вредност во животот

Пишување by malina Вто Фед 24, 2009 9:42 pm

Морам да кажам дека сите овие горе наведени се поврзани меѓу себе така да не можам да издвојам шо е најважно,според мене се е важно,ама еве пошто се барат едно би рекла љубов
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Највисока вредност во животот - Page 2 Empty Re: Највисока вредност во животот

Пишување by folder Вто Фед 24, 2009 10:11 pm

jb напиша:според мене ако имаш среќа значи имаш љјубов,слобода,пријатели и се преостането што те прави среќен.
Точно Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Највисока вредност во животот - Page 2 Empty Re: Највисока вредност во животот

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:43 pm

НАЈВИСОКА ВРЕДНОСТ...ДА ВИДАМ
КУКУЛЕ
ХАХА НЕ ФАМИЛИЈА СЕ ЗНАЈТ
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Највисока вредност во животот - Page 2 Empty Re: Највисока вредност во животот

Пишување by METALBOY Сре Мар 18, 2009 10:25 pm

хех сега ке ви кажам еден пример зошто среќа е најбитно. Се сеќавате на Титаник? еее таму сите биле богати ама немале среќа и останале без све Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Највисока вредност во животот - Page 2 Empty Re: Највисока вредност во животот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот