Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубав јазик според вас?

+39
blesava008
Наташа
METALBOY
zzz
The Breaking Dawn
Obibos
Фазлија
Strange kind of woman
misticnata
L S D
Таа...
tHeJunKy
REGINA
Marej
malina
Bleak
П.
sokol
комшивка
Ludi Milojko
Mule
psycho
Mary Jane
Болиглава
hollow
Jordison
Џајко
мирАл
корун
fairy
Lastojca
Punk
grgrgr
xpert
Alexandra
T&T
Master
mitan
kojgode
43 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Фазлија Нед Фед 15, 2009 12:34 pm

ЈАс сум Српски, Бугарски и Грчки платеник и вршам пропаганда против нашето славно античко минато
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 2:42 pm

Фазлија напиша:ЈАс сум Српски, Бугарски и Грчки платеник и вршам пропаганда против нашето славно античко минато

Срам да ти е What a Face
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Obibos Нед Фед 15, 2009 3:21 pm

Босански..јебООте
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Фазлија Нед Фед 15, 2009 3:40 pm

Mary Jane напиша:
Фазлија напиша:ЈАс сум Српски, Бугарски и Грчки платеник и вршам пропаганда против нашето славно античко минато

Срам да ти е What a Face
Ми је.....пардонс
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 4:52 pm

англиски англиски и англиски
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by zzz Нед Фед 15, 2009 5:43 pm

шпански, мексикански,шпански
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Фазлија Нед Фед 15, 2009 6:43 pm

И венецуелски дан сакаш
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:37 pm

Руски (мислиш дека го разбираш, ама грешка си) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Наташа Нед Мар 15, 2009 2:56 pm

Најубав јазик според вас? - Page 3 Tongue_piercing


Њааааааааа колка шега сум еј, ве пресмеав признајте.
Иначе, убав ми е англиски, итаљански, и шпански ми е „фенси“ Rolling Eyes
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by blesava008 Вто Мар 17, 2009 6:09 pm

корун напиша:Македонски, ептен ми е шема
шема е дека е премногу двосмислен ххехех
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 11:04 pm

англиски и српски поготово ко ке го речет она
"у пичку материну "....(ама со српско оригинал ч ) уфффф
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by TL Пет Мар 20, 2009 2:48 pm

Италјански дефинитивно!
TL
TL
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Angelic Пет Апр 03, 2009 9:06 pm

English baby!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by 24 Пон Апр 06, 2009 5:50 pm

Македонски пред се,Италјански и секако Српски

24
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? - Page 3 Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот