Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубав јазик според вас?

+39
blesava008
Наташа
METALBOY
zzz
The Breaking Dawn
Obibos
Фазлија
Strange kind of woman
misticnata
L S D
Таа...
tHeJunKy
REGINA
Marej
malina
Bleak
П.
sokol
комшивка
Ludi Milojko
Mule
psycho
Mary Jane
Болиглава
hollow
Jordison
Џајко
мирАл
корун
fairy
Lastojca
Punk
grgrgr
xpert
Alexandra
T&T
Master
mitan
kojgode
43 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Најубав јазик според вас? Empty Најубав јазик според вас?

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 9:02 am

Кој е омилен јазик според вас освен тој на Џесика Алба? Специфичен по нешто, најзвучен сл. Мене дефинитивно Итаљанскиот ми е омилен.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by mitan Чет Јан 22, 2009 10:19 am

турски:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 11:25 am

neam nekoj omilen jazik....
italijanski mnogu mrazam.
pa mozit da se kazit deka najubavi mi se japonski i kineski (i site slicni)
inace ne mozam da najdam font na ovaj glupiov kom zatoa se izvinuvam so pisam na latinica
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 12:12 pm

Јас најмногу го сакам англискиот, вљубена сум во онај британски акцент, а исто го сакам и италијанскиот мн е романтичен
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:14 pm

Ех тој британски акцент....спомени ми будит.
Многу го сакам и јас
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Alexandra Чет Јан 22, 2009 2:06 pm

Италјански.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by xpert Чет Јан 22, 2009 2:18 pm

Македонски.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by grgrgr Чет Јан 22, 2009 2:35 pm

патриот Very Happy
мене англиски ми е мн убав а и хрватски мн го сакам

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 2:37 pm

Хрватски ама од сплит од таму со таков акцент Smile иначе и норвешки ми се свиѓат а и германски исто Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Lastojca Чет Јан 22, 2009 2:55 pm

италијански турски српски македонски нормално и германски можит да се спомнит ама со виенски дијалект
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by fairy Чет Јан 22, 2009 3:28 pm

германски дефинитивно, ама и британски...мммм Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by корун Чет Јан 22, 2009 4:23 pm

Македонски, ептен ми е шема
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 4:27 pm

Најромантичен јазик ми е италјански! Македонскиов е врв хх
Јак ми е и Британскиов Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 4:49 pm

Многу ми е секси женско ко ке зборвит српски.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Jordison Чет Јан 22, 2009 4:59 pm

Taljanski
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 5:03 pm

А и романскиов ме бендиса, сличен е на италјански пошо...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 5:53 pm

Иако е мртов ме ранит латински ко ке слушнам по филмојне
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Lastojca Чет Јан 22, 2009 6:11 pm

романски те бендиса?? иу џупски
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Болиглава Чет Јан 22, 2009 6:12 pm

Lastojca напиша:романски те бендиса?? иу џупски
Финтава му е, бев Романија.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 6:28 pm

Lastojca напиша:романски те бендиса?? иу џупски
мммммммммммммммм Shocked (поготово за то на џ Suspect )
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 6:50 pm

1. Македонски ј.
2. Италијански ј.
3. Германски ј.
4. Англиски ј. (австралиски акцент)
5. Француски ј.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 7:44 pm

Lastojca напиша:романски те бендиса?? иу џупски
многу јако ми зборвеја женскине, некој од нив Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 7:51 pm

џупски е бе.. и тие се ко џупци..абе шо знам јас Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 7:56 pm

абе дајте доста те со џупци и џупски!!!!!!!!!!! админи превземите нешо, цензурирајте!!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by psycho Чет Јан 22, 2009 8:35 pm

Апсолутно, Турско - Ресенски јазик, иначе 2ро место зафаќа Австраљанско - Мексиканскиот!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Најубав јазик според вас? Empty Re: Најубав јазик според вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот