Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Страна 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lastojca Сре Мар 04, 2009 11:34 pm

ју секси мадафакааа
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by kojgode Сре Мар 04, 2009 11:41 pm

Lastojca напиша:ју секси мадафакааа
ју секси колбаааас

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lastojca Сре Мар 04, 2009 11:51 pm

kojgode напиша:
Lastojca напиша:ју секси мадафакааа
ју секси колбаааас

ззнаев!!! знаев дека некој ваков коментар ке следит..абе знаев...колбас колбас ама...хаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 12:42 am

јееее и јеееее... ти си од бога најмило нешто што ќе остане.
да не си ти, би немал за кого љубовна песна да напишам
да не си ти, би немал со што пред луѓето да се пофалам
да не си ти, ни усниве насмевка нема да ги покрие...

.......јеее и јеее овие очи и дење и ноќе би те гледале бла бла бла
(не ја знам цела песна и само ко идиот цел ден овие стихој ги пеам)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 12:51 am

Lastojca напиша:ју секси мадафакааа
Ама кој ти ја прати песнана Cool Какви филмој ми се прает ко ќе ја слушам..


Иначе
оуууу мааајјј лаааввв мај дарлинггг ајм хангри фор јор тачччч...
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by REGINA Пет Мар 06, 2009 10:31 pm

хеј драга драга да је срече била би са мном али ти се нече...
... досеа ја немав слушнато песнава хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by REGINA Саб Мар 07, 2009 3:36 pm

If I could sing my song to you
I'd tell you how my heart is broken too
From any corner of the world, I let you know
I'll always be your girl
I'm still in love with you...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 07, 2009 7:44 pm

What ever happened to the rock and roll song
Breaking your brain
Making you stronger
They say you never hear the bullet that kills
And I don't hear a sound

строфава цел ден ми се врткат низ глава
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 3:28 am

Не стихови, овај пат Ѕвезди ми се вртет во глава,
едно ритамче, леле никако да престанит
Рапам па па пам пам ...
хахаха
STARSTUFF ( ISMAEL RIVAS )
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by комшивка Нед Мар 08, 2009 4:26 am

I love you, baby,
And if it's quite alright,
I need you, baby,
To warm a lonely night.
I love you, baby.
Trust in me when I say.......
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Пон Мар 09, 2009 1:56 pm

Try to remember hous much I love you girl
REMEMBER OUR LOVE
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lastojca Пон Мар 09, 2009 2:02 pm

никналооо..никнало цвеќе шаренооо
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by zzz Пон Мар 09, 2009 2:14 pm

Babble babble bitch bitch
Rebel rebel party party
Sex sex sex n ....
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Пон Мар 09, 2009 10:21 pm

Odyssey напиша:Try to remember how much I love you girl
REMEMBER OUR LOVE
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 10:39 pm

Аre we human, or are we dancer, my sign is vital, my hands are cold...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Рокси Пон Мар 09, 2009 10:41 pm

Ljudi samo govore
Zasto si nervozan
Ljudi samo pricaju
Ne budi tako grozan
Ljudske usne sapucu
Suljaj se ti kradom
Izbjegavaj nevolje
Skinut ce ti glavu
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by REGINA Вто Мар 10, 2009 12:13 am

P-p-p-poker face, p-p-poker face
(Mum mum mum mah)
P-p-p-poker face, p-p-poker face
(Mum mum mum mah)

I wanna roll with him a hard pair we will be
A little gambling is fun when you're with me (I love it)
Russian Roulette is not the same without a gun
And baby when it's love if it's not rough it isn't fun, fun...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Marej Сре Мар 11, 2009 12:44 am

And it's you that I see,
But you don't see me
And its you, that I hear,
So loud and so clear
I sing it loud and clear
And I'll always be waiting for you
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by комшивка Сре Мар 11, 2009 11:03 pm

Ti to najbolje znas
da gubim ja to ne umem
sta ako s tobom ne uspem...

Ako nikadaаа
(ako s tobom nikada)
ako ne uspem
(ako s tobom nikada)...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 11:07 pm

A day in the life of a never ending war
the killing still continues for more than fifty years before
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lastojca Сре Мар 11, 2009 11:45 pm

бом, бомба е бом бом бомба е штом го видам срце чука тананана
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 1:58 am

Is this all just wasted time... Crying or Very sad
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by STIFLER Чет Мар 12, 2009 4:00 am

Nas ke ne ebate do koga be? ne me interesira so zenski glas be pizdavi mater vas abe koj ve natera da vibam plemeto da vi go ebam vase
https://www.youtube.com/watch?v=cKXhr4PMx4E&feature=related

btv pisham latinica nesho komp mi ja tupit:)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 30
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 10:09 pm

Remember, Remember, Remember Our Love...

Try to remember how much I love u girl
try to remember how much I care for u, i realy do
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Mary Jane Саб Мар 14, 2009 10:13 pm

Baby make your move
step across the line
touch me one time
come on, dare me
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? - Page 9 Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот