Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Верувате ли во СОВРШЕНСТВО?

+25
Џими
METALBOY
Рокси
lela
Punk
Marej
ноунејм
Unforgettable
L S D
Bleak
pankerishte
П.
REGINA
The Breaking Dawn
psycho
мирАл
xpert
A GiRL
Lastojca
корун
mitan
T&T
Mary Jane
Master
kojgode
29 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Верувате ли во СОВРШЕНСТВО? - Page 3 Empty Re: Верувате ли во СОВРШЕНСТВО?

Пишување by RoTkViCa Саб Мај 02, 2009 9:28 pm

јас имам видено мн совршени работи...ама сите биле во природава....дури и да се чудиш како можит да постојат толку ненормално убај работи и совршени....а совршен живот или шовек? ноу веј....нема да е интересно....т.е. сите го знајте ова -Не треба да бараш совршенство, најди несовршен и напправи го совршен со твојата љубов Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Верувате ли во СОВРШЕНСТВО? - Page 3 Empty Re: Верувате ли во СОВРШЕНСТВО?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 12:44 pm

Ne postojt sovrsenstvo.A site so kazvet na primer ne sakam sovrseni raboti gi sakam site takvi ko so se.... od kaj znaet kakvo e sovrsenstvoto ko ne postojt?
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот