Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биљарт.

+15
blesava008
REGINA
Punk
Bleak
Fantom
Marej
fairy
Blume
корун
Пчелка
hollow
sokol
xpert
Болиглава
kojgode
19 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 5:56 pm

Брррраво cheers
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 9:16 pm

REGINA напиша:
blesava008 напиша:
kojgode напиша:
REGINA напиша:ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
Jaс сум праен на биљарт. Тато ми кажа. elephant хо хо хо

не не извини ама регина ми е сведок дека јас сум праена во левана дупка во средина Very Happy


реџинаааааа Evil or Very Mad не регина Smile и да сведок сум ебати среќата. хехехех


а бе е то битно ... битно е дека сум!!! Twisted Evil
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by REGINA Пет Мар 06, 2009 11:47 pm

blesava008 напиша:
REGINA напиша:
blesava008 напиша:
kojgode напиша:
REGINA напиша:ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
Jaс сум праен на биљарт. Тато ми кажа. elephant хо хо хо

не не извини ама регина ми е сведок дека јас сум праена во левана дупка во средина Very Happy


реџинаааааа Evil or Very Mad не регина Smile и да сведок сум ебати среќата. хехехех


а бе е то битно ... битно е дека сум!!! Twisted Evil

блесаво Very Happy ај ма не сили ми се ќе те видам во недела кај костурон. пак. ххха срам ми е веќе да одам таму.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by STIFLER Саб Мар 07, 2009 4:20 am

Еј биљардон од Power Го донесоја кај нас даљан све среден нови спунтој чоја све штеки 20-ден жетон бтв неам конкуренција овде ама ај:S
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by ноунејм Пон Мар 09, 2009 11:01 pm

STIFLER напиша:Еј биљардон од Power Го донесоја кај нас даљан све среден нови спунтој чоја све штеки 20-ден жетон бтв неам конкуренција овде ама ај:S

ае приателе дане знајш местоположба на пикадото од пауер?(најозбилно)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by Odyssey Вто Мар 10, 2009 12:55 pm

Јас мислам дека ако го немат Игор, играта нема да е интересна...
хехехе
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by blesava008 Вто Мар 17, 2009 5:50 pm

REGINA напиша:
blesava008 напиша:
REGINA напиша:
blesava008 напиша:
kojgode напиша:
REGINA напиша:ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
Jaс сум праен на биљарт. Тато ми кажа. elephant хо хо хо

не не извини ама регина ми е сведок дека јас сум праена во левана дупка во средина Very Happy


реџинаааааа Evil or Very Mad не регина Smile и да сведок сум ебати среќата. хехехех


а бе е то битно ... битно е дека сум!!! Twisted Evil

блесаво Very Happy ај ма не сили ми се ќе те видам во недела кај костурон. пак. ххха срам ми е веќе да одам таму.

душо не се пали ногу зш после ко ке те изгаснам ке намш рамо за плачење Cool Razz како минатиов пат ко бевме хахаха партали ве напрајв еј бтв утре играме крикет со моне и ке видиме кој частит вечера хаха (мислам кванташ дека заедно ке ојме така?) Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 6:37 pm

Си се договоривте? Браво.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. - Page 2 Empty Re: Биљарт.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот