Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

+6
bojan_acm
корун
IL MIGLIORE
sokol
Bukic
mitan
10 posters

Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 1:54 am

ајде букич
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by Bukic Пон Јан 19, 2009 1:59 am

mitan напиша:ајде букич

ме мрзит сеа да пишам мн зш требит да играм дота догоборен сум ама ево ова со го пишав во фан клуб за хунтеллаар и диара па добро не беа и кузнајт какви засилувања ама пак хунтелаар е добар
потег како со рече митан немет моментално напаѓач само му требит време
на хунтелаар да се вклопит и да видиме дали ке успејт засега имат
изиграно 2 натпревари во првиот беше прва постава а во вториот со
осасуна влезе на местот на шнајдер во 2 полувреме а за диара иако
цената шо ја платија е малку голема ама добар играч е ке видиме со тек
на време иначе единствено ме нервират со не купвет одбранбени играчи то
им е најслаба точка канаваро од ко го прогласија за најјак играч на
европското немат врска од фудбал играње a и веќе е стар марсело беше
повреден подолго време конечно се врати добар играч брз метзелдер лично
не ми се свиѓат само пепе моментално е така подбора според мене да ја
појачет одбранана и реал ке бидит мн будала real for ever:P утре здравје појќе Smile
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by sokol Пон Јан 19, 2009 2:05 am

не бе реал нисто ич барса се тука во спанско мн јаки то е то до утре да се засилвет џабе им е
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:07 am

sokol напиша:не бе реал нисто ич барса се тука во спанско мн јаки то е то до утре да се засилвет џабе им е
те подржавам...и не само во шпанско туку сегде....најјак тим...моментално...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by IL MIGLIORE Сре Јан 21, 2009 2:46 pm

Моментално Реал дрва најголеми се!!! Џабе се турија од пари давање за јаки играчи ко ко ке ги земет ги упропаствет.
А за Барса пошо глеам имате пишано да, најдобри се моментално во Европа од сиве тимој.

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 3:50 pm

Реал Моментално имет скромен состав, за разлика од Барса, ова година тие се расфрлија со пари, не очеквам долго да им трејт славава, ко Реал пред 5-6 години ке станет...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by bojan_acm Пон Јан 26, 2009 2:48 pm

Pojma nemet sho kupvet.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by xpert Пон Јан 26, 2009 2:58 pm

Абе бо клубот имат некој шо се стаени да мислет за тие работи дал ке му се исплатит или не. Можда немат да ми се подобрит играта ама со продавање дресој и такви работи ке му се подобрит буџетот.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by sk1t Вто Јан 27, 2009 7:03 pm

I ako sum fan golem na real sepak golemi mn golemi investiciiii za dzabe koga kupfet fudbaleri kako van der vart i huntelar zaedno 30milioni i sedat na klupa taka uspex ne .
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by Рамбо Саб Фед 07, 2009 4:15 pm

Со Шустер беа во криза,ама сеа со Хуанде Рамос растурет,а Барса вака немојт уш долго да тепат,кај и да е ке почнит да губит,па Реал ке го искористит то.А за инвестициите,Хунтелар не добиват доволно шанса,ама рано му е уште и ќе се вклопит за брзо,а Диара уште сеа потврди дека вредит за парите,пошо 4-5 утакмици со ред најдобар поедниец е во Реал.Hala MADRID!Smile
Рамбо
Рамбо
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by Gangi Чет Мар 12, 2009 1:30 am

се виде со ливерпул.no comment
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите? Empty Re: Мислење за Реал? Дали е тоа што треба да е? Дали се исплатќаат инвестициите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот