Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Реал Мадрид

+8
mitan
Fantom
LED ZEPP
Mary Jane
Болиглава
sokol
kojgode
корун
12 posters

Go down

Реал Мадрид Empty Реал Мадрид

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:27 pm

Одамна не се дечкиве во форма влезени, во последно време не ни ги пратам ни во Шпанско ни во Лига на Шампиони. Али секоја сезона се надевам дека ке менет нешо, не мојш да знајш... Smile
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 4:43 pm

Дали фудбалерот на твојот аватар игра за Реал?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:52 pm

Да, бек е
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 7:12 pm

уаааааааа...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 7:17 pm

Без вакви провокации ко горниот зш ќе ве збришам. (А)
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:51 pm

Димо е админ pirat
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:15 am

Абе вака така, Икер Касиљас најдобар светски голман. Се враќаат во форма...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by LED ZEPP Пет Јан 16, 2009 5:31 am

реал мадрид доведе две нови засилувања во зимскиот преоден рок Lassana Diara i Huntelaar од Ajax.
какви се вашите видувања за овие играчи ?
мене ме импресионираше диара а хунтелаар не толку
LED ZEPP
LED ZEPP
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 5:40 am

Ги тепам на Фифа ко магариња.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Fantom Пет Јан 16, 2009 5:43 am

На профешнл или на експерт?
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 5:44 am

Fantom напиша:На профешнл или на експерт?
Аматер.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Fantom Пет Јан 16, 2009 5:47 am

Нишо, јас на аматер без раце ги тепам, само шо ќе се опуљам векран и гол давет мојве.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 10:33 am

LED ZEPP напиша:реал мадрид доведе две нови засилувања во зимскиот преоден рок Lassana Diara i Huntelaar од Ajax.
какви се вашите видувања за овие играчи ?
мене ме импресионираше диара а хунтелаар не толку
.............
па баш мислам дека е обратно...диара е прескап за она сума....т.е. реал се глупи со платија онолку за онаков играч....а хунтелар е многу попотребен во тимон и мн појке ке придонесит...како прво немат соодветен шпиц реал зш нистелрој е повреден раул е стар игуаин е некогаш мн јак а некогаш најголемо дрво.....а хунтелар е мн јак играч од мн јака школа(најјака школа на светов)...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:14 pm

ништо последни се реал
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Bukic Пон Јан 19, 2009 1:54 am

па добро не беа и кознат какви засилувања ама пак хунтелаар е добар потег како со рече митан немет моментално напаѓач само му требит време на хунтелаар да се вклопит и да видиме дали ке успејт засега имат изиграно 2 натпревари во првиот беше прва постава а во вториот со осасуна влезе на местот на шнајдер во 2 полувреме а за диара иако цената шо ја платија е малку голема ама добар играч е ке видиме со тек на време иначе единствено ме нервират со не купвет одбранбени играчи то им е најслаба точка канаваро од ко го прогласија за најјак играч на европското немат врска од фудбал играње a и веќе е стар марсело беше повреден подолго време конечно се врати добар играч брз метзелдер лично не ми се свиѓат само пепе моментално е така подбора според мене да ја појачет одбранана и реал ке бидит мн будала real for ever:P
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by sk1t Пон Јан 26, 2009 2:35 am

Bravos korunce REAL MADRID forever tamu kade so ke e:D:D:D:D:D

i mene pravo da ti kazam batka Lassana Diara pojke ama хунтелаар:S

Aj ke se sredit se :D:D
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by bojan_acm Пон Јан 26, 2009 2:53 pm

LED ZEPP напиша:реал мадрид доведе две нови засилувања во зимскиот преоден рок Lassana Diara i Huntelaar од Ajax.
какви се вашите видувања за овие играчи ?
мене ме импресионираше диара а хунтелаар не толку

И јас мислам Диара е добро засилување а Хунтелар уште не се имат докажано
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by корун Вто Мар 10, 2009 1:36 pm

Реал те сакаме брат, победи го Ливерпул...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Gangi Чет Мар 12, 2009 1:20 am

браво браво ЛИВЕРПУЛ (5)4-0(0) реал мадрид поздрав до сите мадриѓани и верни фанови на својот клуб!:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Реал Мадрид Empty Re: Реал Мадрид

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот