Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

+17
misticnata
grgrgr
xpert
L S D
noviot
T&T
мирАл
mitan
Calypso*
Болиглава
sokol
Mary Jane
Master
корун
kojgode
Marej
Кирил
21 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 12:24 am

L S D напиша:во ќорка е Амди Бајрам не мојт најди некој друг Smile
епа ферус мустафов тој можда и веќе се знајт ојден е америка на свирки неколку пати
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 12:32 am

абе кој и да е важно ќе ги тепаме комуњариве
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 1:49 am

Уш еднаш да повторам:
Проф. д-р Ѓорге Иванов!!!!
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by xpert Саб Јан 31, 2009 12:09 pm

Кирил напиша:Слагана Тасева!

Недај боже Exclamation
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by xpert Саб Јан 31, 2009 12:12 pm

Исто така мислам дека на овие избори му немат достоен противник на Ѓорѓе Иванов. Така да можна е и победа во прв круг:D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by kojgode Саб Јан 31, 2009 1:17 pm

Само Фрчко да не е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by xpert Саб Јан 31, 2009 1:32 pm

Не бе немат шанси да е. За зафрканција го имет стаено.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 31, 2009 11:32 pm

kojgode напиша:Само Фрчко да не е.

Фрчко тепачот ќе доживее дебакл.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by grgrgr Пон Фед 02, 2009 10:48 pm

koj i da e niso ne ke smenit taka da...Smile))

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by misticnata Пон Фед 02, 2009 10:56 pm

јас cheers
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 11:48 pm

дур не се сменет 90% од политичариве, кој сакат нека е, истото ќе е
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by harms Пон Фед 02, 2009 11:58 pm

ma VMRO SMRT ke dobijat, pa i toso da go kandidiret... luge sve se povmrovci vo drzavava samo nadolu mojt da ojme so ova ednoumievo nisto drugo... i gradonacalnicive 97 posto ke se vmrovci osven ako ne se siptari... prost e narodov... to e tazno... ne dek nemat kvalitetni i od VMRO(so seta pocit do nancexD) ama ne e to to...
harms
harms
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 12:26 am

harms напиша:ma VMRO SMRT ke dobijat, pa i toso da go kandidiret... luge sve se povmrovci vo drzavava samo nadolu mojt da ojme so ova ednoumievo nisto drugo... i gradonacalnicive 97 posto ke se vmrovci osven ako ne se siptari... prost e narodov... to e tazno... ne dek nemat kvalitetni i od VMRO(so seta pocit do nancexD) ama ne e to to...

Другине дан имет појќе квалитети случајно?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by noviot Вто Фед 03, 2009 1:12 am

трајко прокопиев
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:48 pm

Дј Панчо
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Фазлија Чет Фед 12, 2009 11:04 pm

Иванов. Решено е веќе.
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? - Page 2 Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот