Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислилите за македонската фудбалска лига

+2
pankerishte
Gangi
6 posters

Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 3:40 pm

Јас ништо не мислам се е срање.Нема иднина овде во фудбал
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Re: Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 3:17 am

Има иднина.Еден е Охрид.
хехехехех
од мкд нормално Вардар.Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Re: Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by bojan_acm Пон Јан 26, 2009 2:43 pm

Nema idnina za fudbalov vo Makedonija. Tesko tie so zele so fudbal profesionalno da se zanimavet :S
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Re: Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by sk1t Вто Јан 27, 2009 7:05 pm

Boranijaaa sranje najgolemo so 12 ekipi nema idnina
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Re: Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by IL MIGLIORE Нед Фед 08, 2009 11:56 pm

Нишо ич слабо многу немат кај нас иднина во фудбалов. Требит инвеститори јаки да купет барем 2-3 тима за да имат нешо иначе се знајт...срањеееееееееееее!!!!!

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Re: Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by Page Пон Апр 20, 2009 12:37 am

Tребит лигата да се намалит на 6 екипи. Кога една Шкотска лига, шо игрет ногомет од 1870 година имат 12 екипи, имет традиција ко прилепски ширден, ние ќе се токмиме со селски екипи ко Хоризонт турново во прва лига. Не заебавај. Па ко ќе ми текнит порано ко беа 17, бруки живи. 17 екипи, во Казахстан го немат то. Ама се е то за перење пари. Спортот за жал страдат во Р.М. Среќа што се појавија екипи ко Милано и Ренова, вложват многу пари, и во тимот не игрет деца од пријатели и роднини. Ако знајш играш, ако не - чао. А со тимој ко Победа, да си се откажиме пубо. идеме на Шах!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислилите за македонската фудбалска лига Empty Re: Што мислилите за македонската фудбалска лига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот