Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лига на шампионите.

+7
Bleak
Mary Jane
Фазлија
Master
корун
mitan
kojgode
11 posters

Go down

Лига на шампионите. Empty Лига на шампионите.

Пишување by kojgode Вто Фед 24, 2009 8:10 pm

Кој тим ќе победи во Лига на шампионите оваа година?
Кои натпревари ќе се одигруваат денес? и мислења за нив.
За кого сте вие? итн.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by mitan Вто Фед 24, 2009 8:30 pm

па пак ке е истиот шампион од лани:D вечерва игрет:
интер - манчестер
арсенал - рома
лион - барселона
атлетико мадрид - порто
мислења:првана мислам x2
вторана исто x2
третана x
четвртана мислам дека ке имат на 4 гола...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by корун Вто Фед 24, 2009 8:35 pm

интер - манчестер - 2
арсенал - рома - 0-2
лион - барселона - 1х
атлетико мадрид - порто - без коментар

Very Happy кој кладионичар сум
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by kojgode Вто Фед 24, 2009 8:44 pm

Aбе ова без коментар како да го клам на ливче?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by mitan Вто Фед 24, 2009 8:47 pm

kojgode напиша:Aбе ова без коментар како да го клам на ливче?
она без коментар ке го напишиш вака 1x,2 и немат шанса да промашиш...:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by корун Сре Фед 25, 2009 12:37 am

После ова морам да кажам дека сум многу будала...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Master Чет Фед 26, 2009 12:08 am

Важно Челзи денес тепа, друго нишо не е важно!!! bounce
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Фазлија Чет Фед 26, 2009 12:38 am

Баерн го торпедира спортинг
Челзи го победи јувентус
Виљареал панатинајкос нерешено
Ливерпул го скина реал во гости
Весело, весело
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Mary Jane Чет Фед 26, 2009 1:19 am

Фазлија напиша:Баерн го торпедира спортинг
Челзи го победи јувентус
Виљареал панатинајкос нерешено
Ливерпул го скина реал во гости
Весело, весело

Ако мојш да речиш дека резултат 0:1 е кинење, тогаш поубо не вели.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Bleak Чет Фед 26, 2009 1:32 am

Кинење е ко Арсенал шо у го имат зададено најголемиот пораз во кариерата на Челзи 8: мада шо ова е оф топик али нвм Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Фазлија Чет Фед 26, 2009 3:28 pm

Mary Jane напиша:
Фазлија напиша:Баерн го торпедира спортинг
Челзи го победи јувентус
Виљареал панатинајкос нерешено
Ливерпул го скина реал во гости
Весело, весело

Ако мојш да речиш дека резултат 0:1 е кинење, тогаш поубо не вели.
Како прво, и нерешено во гости со даен гол во нокаут фаза е кинење. А за победа не прајме муабет ич. Сега реал требит да се намачит и со поќе физички труд, ама поважно и со психички, дека целта им беше да не примет гол дома.
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Master Чет Фед 26, 2009 6:57 pm

Фазлија напиша:
Mary Jane напиша:
Фазлија напиша:Баерн го торпедира спортинг
Челзи го победи јувентус
Виљареал панатинајкос нерешено
Ливерпул го скина реал во гости
Весело, весело

Ако мојш да речиш дека резултат 0:1 е кинење, тогаш поубо не вели.
Како прво, и нерешено во гости со даен гол во нокаут фаза е кинење. А за победа не прајме муабет ич. Сега реал требит да се намачит и со поќе физички труд, ама поважно и со психички, дека целта им беше да не примет гол дома.


Брејј кинење....во последна минута...пичкарски - да не реча....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Фазлија Чет Фед 26, 2009 7:22 pm

Добро, не беше можда ептен многу заслужено со олкава предност да се одит на реванш, и баш зато е кинење.
Мислам дека најреална слика ќе беше 1:1
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Master Чет Фед 26, 2009 8:43 pm

незнам, мене натпревариве од ливерпул некако глупи ми изгледет, скоро сите последни натпревари и од премиер лигана вака им завршвет.....очајно е...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Punk Чет Фед 26, 2009 9:16 pm

јас за манчестер си навивам и си метет
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by pankerishte Пон Мар 02, 2009 8:44 pm

Јас за Арсенал и тие си изметија.
Убаво им се напраи на Реал....охохохохохо...се наќејфав Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 12:13 pm

дваесет и двајца трчет по една топка!!! (без никаква навреда) Very Happy jocolor lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Батерфлај Чет Мај 07, 2009 1:28 pm

Нишо,најнезаслужена победа на Барса. Срцево ми се кинит уште од вчера, како само можевме да го примиме тој гол....Sad
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by METALBOY Чет Мај 07, 2009 2:15 pm

Батерфлај напиша:Нишо,најнезаслужена победа на Барса. Срцево ми се кинит уште од вчера, како само можевме да го примиме тој гол....Sad
е то е, фудбал е, се дешават
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Лига на шампионите. Empty Re: Лига на шампионите.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот