Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Повелете претставете се...

+53
NaTiChka
METALBOY
ноунејм
RoTkViCa
Рокси
smogre
The Breaking Dawn
Gallowsraven
FalcoN eYe
misticnata
Obibos
Bleak
П.
PhiLL * E
L S D
Stefk0
TONI
SunRide
tHeJunKy
sokol
hollow
grgrgr
Lucybell
REGINA
Punk
KikS
noviot
STIFLER
pankerishte
folder
Fantom
Болиглава
Жбафта
Lastojca
Bukic
A GiRL
комшивка
psycho
T&T
fairy
Ludi Milojko
Master
корун
Marej
nance
Mary Jane
dzole
Odyssey
мирАл
mitan
Alexandra
kojgode
Џајко
57 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 10:32 pm

hollow напиша:
grgrgr напиша:
Болиглава напиша:Ја су Стојан од Лешани и су металец. Ако можи некако да свира во бендон од татка ти...?
Ti mojs samo da si se e*is sam so sebe:DDDDDDDDDDDD
Незнам како не ти е страв вака на админ да му напишиш

мене страв ми е аватарон да го опуљам, а камо ли да му се обратам, па уште и да му јадам трици Razz Razz Razz
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by grgrgr Пон Фед 02, 2009 10:33 pm

abeee ne me napagajte odma...pa taka bese klipceno Embarassed Embarassed (zal mi e so pisam na latinica komp. malce zabegvit)

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by FalcoN eYe Вто Фед 03, 2009 2:43 am

Јас сум Борис Наумоски,прекар неам за жал...ја цедам 17тава година уште малку и 18 ке прам...учам гимназија во III6...и то
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by STIFLER Вто Фед 17, 2009 10:36 pm

здраво. Се викам Александар Чомовски, живеам во Скопје и водам досадна емисија на а1.

емисијата се вика "со Чомo" HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Gallowsraven Нед Фед 22, 2009 8:58 pm

Теа, Дамјановска... II-1
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by folder Нед Фед 22, 2009 9:15 pm

Gallowsraven напиша:Теа, Дамјановска... II-1
Кј макси де живиш? Rolling Eyes
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 22, 2009 9:36 pm

Теа втора Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by smogre Сре Фед 25, 2009 5:15 pm

Jaс сум Стефан Паскаловски, 6то одд Григор Прличев, прв брачед на kojgode итн.

smogre
Адаптер4е

Age : 24
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Gallowsraven Саб Фед 28, 2009 12:38 pm

folder напиша:
Gallowsraven напиша:Теа, Дамјановска... II-1
Кј макси де живиш? Rolling Eyes
Одма тука. Smile
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Рокси Пон Мар 02, 2009 6:00 pm

Ели, прва година, Бастиља т.н. гимназија xD
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Џајко Пет Мар 06, 2009 8:03 pm

Само да потсетам одредени членови дека постојт темава...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 8:32 pm

хехехе абе....III-7 гимназија......... нице ту мит ју
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Рокси Пет Мар 06, 2009 8:56 pm

Ротквице во иста училница учиме Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 2:44 pm

на која клупа сејш??? ти дан ми го кршиш pc-но???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil хехехехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Рокси Саб Мар 07, 2009 4:58 pm

не кршам јас компјутери, а и секогаш на различно место седам, така да...
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 6:51 pm

ехехехехеххеххе абе се смеааам Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy уживај си What a Face
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by ноунејм Нед Мар 08, 2009 7:19 pm

ил43 од прва
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by METALBOY Вто Апр 07, 2009 4:11 pm

Никола Сионов - ме викет на презиме - Сион, учам гимназија II-5, член на веслачкиот клуб југ веќе 7 години и то е најбитно. Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by NaTiChka Вто Апр 07, 2009 10:52 pm

Попоска ... ме викет појќето Нате .. гимназија на фтор спрат ... двојче .. What a Face What a Face
Мн сакам да се смеам rabbit .. сите шо ме знат может да го потврдет то geek
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Лејди ин ред Пет Мај 08, 2009 6:29 pm

Нилена, гимназија, живам кј Понацон.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Џими Саб Мај 09, 2009 12:22 pm

Џими, III-5, втора редица, прв компјутер лево.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 8:08 pm

кате III-1, сеа веќе за IV-1. мило ми е :D
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:29 pm

АСЛ = 18 мале охрид хаха њах

кире каневче и тн... економски ...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Odyssey Саб Окт 17, 2009 9:17 pm

kirce напиша:АСЛ = 18 мале охрид хаха њах

кире каневче и тн... економски ...

абе ти си тој??
тебе те баравме пред брзо...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kojgode Нед Окт 18, 2009 3:07 am

Јас пред споро те барав.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 4 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот