Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Повелете претставете се...

+53
NaTiChka
METALBOY
ноунејм
RoTkViCa
Рокси
smogre
The Breaking Dawn
Gallowsraven
FalcoN eYe
misticnata
Obibos
Bleak
П.
PhiLL * E
L S D
Stefk0
TONI
SunRide
tHeJunKy
sokol
hollow
grgrgr
Lucybell
REGINA
Punk
KikS
noviot
STIFLER
pankerishte
folder
Fantom
Болиглава
Жбафта
Lastojca
Bukic
A GiRL
комшивка
psycho
T&T
fairy
Ludi Milojko
Master
корун
Marej
nance
Mary Jane
dzole
Odyssey
мирАл
mitan
Alexandra
kojgode
Џајко
57 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Повелете претставете се... Empty Повелете претставете се...

Пишување by Џајко Пет Јан 16, 2009 7:54 pm

Па да се знајме сите кој сме шо сме! (освен ако некој не сакат да останит мистик)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 8:17 pm

Јас сум Кокан Маленко имам 17 години до 16 јуни. Мајка Билљана, татко Владо, сестра Мина. Матичен број незнам. Учам во гимназијата Св.Климент Охридски - Охрид.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Alexandra Пет Јан 16, 2009 8:28 pm

Јас сум Александра Николоска-Alex или во поново време Секретарка (по тоа име ме знаеле некое членови на форумов) xD...имам 16 години,учам Гимназија и то.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 8:31 pm

Јас сум Бојан Митаноски иам 17 год,уцам Гимназија...и то е то
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by мирАл Пет Јан 16, 2009 8:42 pm

Рахимоски Алмир иам 17 год, учам во економсконо и мн опседнат со едрење! Добро не мн малце отпојќе хD
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 8:51 pm

Ај и јас, да се искажам Атанас Лаброски, учам гимназија...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Џајко Пет Јан 16, 2009 9:09 pm

Џајко мислам ме знајте.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 9:12 pm

Лабоски Ѓоко најс ту мит ју
бтв. економски учамж, 17г. иии то.. позз
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 2:21 am

Ангелина Темелковска, нешо појќе од 16 години, II-5 во Бастилјана, мислам дек е доволно...

И туѓи податоци да не барате од кај администраториве @
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by nance Саб Јан 17, 2009 5:03 am

Петар Трендафилов-Бани односно Спартак(некој од членовите на форумот така ме нарекуваат) 18 год. учам Скопје иии толку .хаах
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Marej Саб Јан 17, 2009 10:31 pm

Јас сум Марина Ивановска учам во Гимназија III2 и бев златно дете ама се расипав.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 10:34 pm

nance напиша:Петар Трендафилов-Бани односно Спартак(некој од членовите на форумот така ме нарекуваат) 18 год. учам Скопје иии толку .хаах


Кратко кажано како што можете да видите Нани Плејбој Бани е херојот на овој форум!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 11:14 pm

Стефан Коруновски итпк Корун

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:16 pm

ак ви кажам ке требат да бе убијам Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 11:17 pm

Master напиша:ак ви кажам ке требат да бе убијам Cool
Веќе ни кажа сеа двете знајме кој сте. мухуху

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:22 pm

kojgode напиша:
Master напиша:ак ви кажам ке требат да бе убијам Cool
Веќе ни кажа сеа двете знајме кој сте. мухуху

двете!?
образложи го ова?
не те сфатив нишо
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 11:26 pm

Master напиша:
двете!?
образложи го ова?
не те сфатив нишо
Се заебавам само тебе Мастер те знајме ама нема да ти го отркијаме идентитето не се секирај, само меѓу админите ќе е ова.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:30 pm

kojgode напиша:
Master напиша:
двете!?
образложи го ова?
не те сфатив нишо
Се заебавам само тебе Мастер те знајме ама нема да ти го отркијаме идентитето не се секирај, само меѓу админите ќе е ова.

абе уживај и да ме откријате не е крај на светот,и онака повеќето веќе знајте
+ и не се кријам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 2:53 am

Tose
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 2:57 am

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:
двете!?
образложи го ова?
не те сфатив нишо
Се заебавам само тебе Мастер те знајме ама нема да ти го отркијаме идентитето не се секирај, само меѓу админите ќе е ова.

абе уживај и да ме откријате не е крај на светот,и онака повеќето веќе знајте
+ и не се кријам
koga vikas deka ne e kraj na svetov aj da te otkrijame

S-ari I-ki M-rin O-mo N-to A-ka = Simona e aj sega predstavise koja simona tocno ak ne ti e maka?? Shocked
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 3:03 am

I te molam ne me ubivaj ,Mlad sum ushte
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:29 am

Ludi Milojko напиша:I te molam ne me ubivaj ,Mlad sum ushte

Ќе те поштедам само ако почниш да користиш кирилица!!!!
Иначе, Симона,18,Гимназија(клас ви требит???),прекарот Мастер го добив по заслига на проф. по латински, каратист сум,друго незнам шо да кажам(прашајте!) и то..........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 1:22 pm

Емилија Мојсовска, III8 друго шо требит? Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 2:49 pm

fairy напиша:Емилија Мојсовска, III8 друго шо требит? Very Happy

Требит татково име? Број на патики? Шо јадеше за поручек? Колку петки имаш? Каква боја ти е четката за заби? Број на прслук? Дали повеќе сакаш да ја носиш косата во репче или пуштена? Колку прсти имаш на нозете? то е то одприлика...scratch
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 2:56 pm

уфф...многу е бе Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот