Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Повелете претставете се...

+53
NaTiChka
METALBOY
ноунејм
RoTkViCa
Рокси
smogre
The Breaking Dawn
Gallowsraven
FalcoN eYe
misticnata
Obibos
Bleak
П.
PhiLL * E
L S D
Stefk0
TONI
SunRide
tHeJunKy
sokol
hollow
grgrgr
Lucybell
REGINA
Punk
KikS
noviot
STIFLER
pankerishte
folder
Fantom
Болиглава
Жбафта
Lastojca
Bukic
A GiRL
комшивка
psycho
T&T
fairy
Ludi Milojko
Master
корун
Marej
nance
Mary Jane
dzole
Odyssey
мирАл
mitan
Alexandra
kojgode
Џајко
57 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 3:39 pm

Јас мислам поинтересно е да не се претставвиме иако знам дека појќето знает која сум. Интересно е шо со некои луѓе со кои немам добри односи, на форумов се спријателивме а имат и обратно.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by psycho Пон Јан 19, 2009 1:29 am

Барак фраерот. Толку. Cool Гимназија, Туристичка, Охрид, Југозападна Македонија, Македонија, Балкан, Европа, Свет, Земја, Сончев Систем, Млечен Пат, Вселена, Универзум
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 3:11 am

Јас сум тара
доволно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 3:25 am

кај учиш??
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:35 am

mitan напиша:кај учиш??

Де бе пак ти, една е Тара во охрид...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 2:29 pm

Девојка од соседството.. Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 5:45 pm

комшивка напиша:Девојка од соседството.. Razz
Мary Jane Watson?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by A GiRL Пон Јан 19, 2009 6:01 pm

ај којгоде повелеле xD
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Bukic Пон Јан 19, 2009 6:11 pm

па јас мислам да напишам само букич така ме знает сите др не требит Very Happy
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Lastojca Пон Јан 19, 2009 7:05 pm

една? хм.
јас како не сум се претставила не знам...Ѓоргиеска Александра еј кеј еј Сашка еј кеј еј Ластојца
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 7:25 pm

kojgode напиша:
комшивка напиша:Девојка од соседството.. Razz
Мary Jane Watson?
Ма која сакаш.. Ево кај беше василица, ќе се преправаме не е проблем. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 7:38 pm

Евгенија ,15 годинчиња , Охрид, гимназија
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 27
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Болиглава Пон Јан 19, 2009 7:40 pm

Жбафта напиша:Евгенија ,15 годинчиња , Охрид, гимназија
Заборај да кажиш дека си му сестра на фаундеров.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Џајко Пон Јан 19, 2009 7:41 pm

Под ник да и захтевам да и пишит Фаундер систер!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Fantom Сре Јан 21, 2009 2:45 pm

Тошо, шо лажиш дек имаш 19 години бе?
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 3:34 pm

Латче III - 6 Гимназија
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by pankerishte Сре Јан 21, 2009 7:38 pm

Абе само охриѓани е по форумов ? Cool Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 8:16 pm

Не баш ама мнозинство сме... afro

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 1:12 am

корун напиша:Не баш ама мнозинство сме... afro

А кој не е од Охрид?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by STIFLER Чет Јан 22, 2009 1:23 am

Se kazvam Dejan 18s4e iam ziveam vo getovo daljan prekarov mi e mn ovoshen i glup jas mislam taka drugive viket jak e mene ne mi e i sakam da me vikate dejan normalno ako sakate i jbg tolku:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by noviot Чет Јан 22, 2009 11:37 pm

најмалиот од гулескине, <3 математика :D мислам доста е
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:23 am

Kristina Odnosno Tas , 16 god. Blago poremetena Osoba..
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Punk Саб Јан 24, 2009 12:15 am

Емуки, комшифката на корун Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by REGINA Саб Јан 24, 2009 8:53 pm

Весне, економско клас 4-10. Појќето ме знат ко хелгрл, Smile макар шо то не се однесвит на карактеров туку така остана по заслуга на мојот мсн.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Lucybell Нед Јан 25, 2009 2:20 am

Луција III-6
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 30
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 2 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот