Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

+22
Наташа
folder
*Rhythm Divine*
hollow
комшивка
Punk
malina
мирАл
Bleak
The Breaking Dawn
Mary Jane
nance
Calypso*
Marej
Болиглава
Fantom
Master
kojgode
Џајко
корун
T&T
dzole
26 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Џими Саб Мар 21, 2009 11:00 pm

Си биле три јариња...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 2:24 am

A so olku glupi prasajna ?:D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 2:19 am

dzole напиша:

6. Зошто луѓето плаќаат да се качат на облакодери за таму да стават пари во двоглед за потоа да гледаат долу на земјата?

зш од птичја перспектива подобро се гледет женски деколтеа? Shocked tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by kojgode Пет Апр 17, 2009 11:29 am

Епа тоаш јас на земја ќе клам двогледи, зш од жабја перспектива поубо се глеат по сукња.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Ivana Пет Апр 17, 2009 6:46 pm

kojgode напиша:Епа тоаш јас на земја ќе клам двогледи, зш од жабја перспектива поубо се глеат по сукња.
хахаха Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by METALBOY Сре Апр 29, 2009 8:07 pm

dzole напиша:
4. Зошто тркалезната пица се испорачува во коцкасти кутии?

5. Зошто луѓето велат "спиев како бе*е" кога бебињата се будат на секои два часа?

11. Ако Којотот има доволно пари да ги купи сите тие глупости од АСМЕ, зошто едноставно не си купи вечера?
4. Полесно е да се направи коцкаста кутија

5. Зошто не го знаеа овој факт или не го имаат приметено

11. ако беше така немаше да бидит цртанот, а можда АСМЕ е спонзор...

lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 3 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот