Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

+22
Наташа
folder
*Rhythm Divine*
hollow
комшивка
Punk
malina
мирАл
Bleak
The Breaking Dawn
Mary Jane
nance
Calypso*
Marej
Болиглава
Fantom
Master
kojgode
Џајко
корун
T&T
dzole
26 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:09 pm

Mary Jane напиша:
T&T напиша:Фала за поддршката. Да си мистик е поинтересно

Џабе ќе ти е...Адмистраториве се опасни хакери, а освен то и имет пристап до личните податоци заради самата функција. Mad

Не е страшно да ме откриет. Ништо нема да се сменит. Ама вака е поинтересно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 6:15 pm

T&T напиша:Не е страшно да ме откриет. Ништо нема да се сменит. Ама вака е поинтересно
Ногу. Поинтересно не ми било ни во луна парк.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:30 pm

Ногу. Поинтересно не ми било ни во луна парк.[/quote]


хаха. Епа зато место да ојш во луна парк ќе си пишиш на адаптер форум
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 7:00 pm

ето ти, сеа знајш кај мојш да најш вистинска забава!!! (за димче)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 10:36 pm

7 мо прашање само го знам...
зш да не мојт?
прслук - прслуци
гаќи - гашта Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 3:05 am

1. Да, иам пробано.
2. Па во замрзнувачот е пониска температура отколку во фрижидер
3. Па да е познат во јавноста со некое достигнување во било која област
4. За да мојт да дишит. Глупо е да е кнап кутијана Smile 
5. Па бебињана се буидет зш се гладни а то спиеф ко бебе во смисла фино, мирно, безгрижно
6. Па знајш некои работи вредат да се видат од различни висини Smile
7. Значи глупо е
8. Зш тато сакат подизгорен тост да јајт хаха Smile
9. Абе знајш зш? Двајцата се кучиња ама не се двајцата Шиљо јебига... Smile
10. Па нормално дек может да си ги видет ти ваљда не спијаш со отворени очи Smile 
11. Абе брат знајш то е право на избор, најслатко е нештото што ќе се улови. Друго е кокошка да заколиш и да ја спастриш сам друго е од месара пилешко да зејш Smileчекај јадам...се вратиф после 20 мин... хаха Smile и
12. Неам куче Smile и така ...едно прашање за крај...:1. АКО ГО ПРЕТИЦАШ ПОСЛЕДНИОТ КОЈ ЌЕ СИ ПО РЕД? Smile тинк абаут ит Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by dzole Саб Јан 31, 2009 1:07 am

пффф прв ќе си со цел круг предност пред другите ..
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:50 am

Bleak напиша:2. Па во замрзнувачот е пониска температура отколку во фрижидер

Сега ми е јасно
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by dzole Нед Фед 01, 2009 3:58 pm

ahaHhAhahahahaha
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 4:05 pm

Bleak напиша:1. Да, иам пробано.
2. Па во замрзнувачот е пониска температура отколку во фрижидер
3. Па да е познат во јавноста со некое достигнување во било која област
4. За да мојт да дишит. Глупо е да е кнап кутијана Smile
5. Па бебињана се буидет зш се гладни а то спиеф ко бебе во смисла фино, мирно, безгрижно
6. Па знајш некои работи вредат да се видат од различни висини Smile
7. Значи глупо е
8. Зш тато сакат подизгорен тост да јајт хаха Smile
9. Абе знајш зш? Двајцата се кучиња ама не се двајцата Шиљо јебига... Smile
10. Па нормално дек может да си ги видет ти ваљда не спијаш со отворени очи Smile
11. Абе брат знајш то е право на избор, најслатко е нештото што ќе се улови. Друго е кокошка да заколиш и да ја спастриш сам друго е од месара пилешко да зејш Smileчекај јадам...се вратиф после 20 мин... хаха Smile и
12. Неам куче Smile и така ...едно прашање за крај...:1. АКО ГО ПРЕТИЦАШ ПОСЛЕДНИОТ КОЈ ЌЕ СИ ПО РЕД? Smile тинк абаут ит Smile
Речи ми дека се заебаваше за секое.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 6:45 pm

Bleak напиша: ...едно прашање за крај...:1. АКО ГО ПРЕТИЦАШ ПОСЛЕДНИОТ КОЈ ЌЕ СИ ПО РЕД? Smile тинк абаут ит Smile

предпоследен ваљда
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 6:48 pm

T&T напиша:
Bleak напиша: ...едно прашање за крај...:1. АКО ГО ПРЕТИЦАШ ПОСЛЕДНИОТ КОЈ ЌЕ СИ ПО РЕД? Smile тинк абаут ит Smile

предпоследен ваљда

Како мојш самиот себеси да си се претицаш!!! Размисли
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 8:05 pm

Море многу паметни луѓе имало овде на форумов

А Мареј ја подржавам за приборот и ќечапот зш вистина во други земји така го давет
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:39 am

Marej напиша:
Bleak напиша:1. Да, иам пробано.
2. Па во замрзнувачот е пониска температура отколку во фрижидер
3. Па да е познат во јавноста со некое достигнување во било која област
4. За да мојт да дишит. Глупо е да е кнап кутијана Smile
5. Па бебињана се буидет зш се гладни а то спиеф ко бебе во смисла фино, мирно, безгрижно
6. Па знајш некои работи вредат да се видат од различни висини Smile
7. Значи глупо е
8. Зш тато сакат подизгорен тост да јајт хаха Smile
9. Абе знајш зш? Двајцата се кучиња ама не се двајцата Шиљо јебига... Smile
10. Па нормално дек может да си ги видет ти ваљда не спијаш со отворени очи Smile
11. Абе брат знајш то е право на избор, најслатко е нештото што ќе се улови. Друго е кокошка да заколиш и да ја спастриш сам друго е од месара пилешко да зејш Smileчекај јадам...се вратиф после 20 мин... хаха Smile и
12. Неам куче Smile и така ...едно прашање за крај...:1. АКО ГО ПРЕТИЦАШ ПОСЛЕДНИОТ КОЈ ЌЕ СИ ПО РЕД? Smile тинк абаут ит Smile
Речи ми дека се заебаваше за секое.

Не се заебават, паметен си е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by комшивка Пон Фед 02, 2009 1:54 am

Punk напиша:
Marej напиша:
Bleak напиша:1. Да, иам пробано.
2. Па во замрзнувачот е пониска температура отколку во фрижидер
3. Па да е познат во јавноста со некое достигнување во било која област
4. За да мојт да дишит. Глупо е да е кнап кутијана Smile
5. Па бебињана се буидет зш се гладни а то спиеф ко бебе во смисла фино, мирно, безгрижно
6. Па знајш некои работи вредат да се видат од различни висини Smile
7. Значи глупо е
8. Зш тато сакат подизгорен тост да јајт хаха Smile
9. Абе знајш зш? Двајцата се кучиња ама не се двајцата Шиљо јебига... Smile
10. Па нормално дек может да си ги видет ти ваљда не спијаш со отворени очи Smile
11. Абе брат знајш то е право на избор, најслатко е нештото што ќе се улови. Друго е кокошка да заколиш и да ја спастриш сам друго е од месара пилешко да зејш Smileчекај јадам...се вратиф после 20 мин... хаха Smile и
12. Неам куче Smile и така ...едно прашање за крај...:1. АКО ГО ПРЕТИЦАШ ПОСЛЕДНИОТ КОЈ ЌЕ СИ ПО РЕД? Smile тинк абаут ит Smile
Речи ми дека се заебаваше за секое.

Не се заебават, паметен си е

и повеќе од тоа.. не го омаложувајте
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 10:13 pm

Комшивка која си не знам и не знам дали ми си комшивка али фала на поддршката а иначе не мојш да го претицаш последниот финта прашање Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by мирАл Вто Фед 03, 2009 10:14 pm

А ако го претицаш вториот кој ќе си???
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by kojgode Вто Фед 03, 2009 10:16 pm

sunny sunny sunny Втор sunny sunny sunny
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by мирАл Вто Фед 03, 2009 10:17 pm

kojgode напиша:sunny sunny sunny Втор sunny sunny sunny

ваш одговор је истинит хаха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by hollow Вто Фед 03, 2009 10:57 pm

Ево едно прашање од Марко
Шо е побрзо или пајак?
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by мирАл Вто Фед 03, 2009 10:58 pm

hollow напиша:Ево едно прашање од Марко
Шо е побрзо или пајак?
или
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:34 pm

dzole напиша:1. Може ли да се плаче под вода?

2. Зошто во фрижидерот има светло а во замрзнувачот нема?

3. Колку треба еден човек да е важен за неговото убиство да биде прогласено за атентат?

4. Зошто тркалезната пица се испорачува во коцкасти кутии?

5. Зошто луѓето велат "спиев како бе*е" кога бебињата се будат на секои два часа?

6. Зошто луѓето плаќаат да се качат на облакодери за таму да стават пари во двоглед за потоа да гледаат долу на земјата?

7. Зошто прслук е во еднина а гаќи во множина?

8. Зошто тостерите имаат сетинг што го гори лебот?

9. Зошто Шиљо оди исправен а Плутон е уште на четири нозе? Нели и двајцата се кучиња.

10. Можат ли слепите лица да си ги видат соништата?

11. Ако Којотот има доволно пари да ги купи сите тие глупости од АСМЕ, зошто едноставно не си купи вечера?

12. Дали сте приметиле дека кога ќе му дувнете на кучето во лице тоа се лути, но кога ќе го однесете на возење тоа упорно ја вади главата надвор од прозорецот.
1. Не можи
2.зошто ќе замрзни Лол Smile
3. Не треба да е важен, треба да му се љубоморни само
4.Што е полесно да се направи коцка или круг? Или со колаж хартија шо мојш полесно да напрајш коцка или круг?
5.Зависи колкаво е бебето
6. Стварно незнам
7. Зошто така некој паметњакович кажал
8. Зошто мене ми е пубав тост кога е потпечен
9. Ама Шиљо е понапреден, а Плутон е глуп
10. Можат, тие ако се слепи физички не се и психички.
11. Зошто коефициентот на интелегенција му влегвит во минус
12. Ветерот не смрди колку здивот
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by folder Сре Мар 18, 2009 6:09 pm

*Rhythm Divine* напиша:
dzole напиша:1. Може ли да се плаче под вода?

2. Зошто во фрижидерот има светло а во замрзнувачот нема?

3. Колку треба еден човек да е важен за неговото убиство да биде прогласено за атентат?

4. Зошто тркалезната пица се испорачува во коцкасти кутии?

5. Зошто луѓето велат "спиев како бе*е" кога бебињата се будат на секои два часа?

6. Зошто луѓето плаќаат да се качат на облакодери за таму да стават пари во двоглед за потоа да гледаат долу на земјата?

7. Зошто прслук е во еднина а гаќи во множина?

8. Зошто тостерите имаат сетинг што го гори лебот?

9. Зошто Шиљо оди исправен а Плутон е уште на четири нозе? Нели и двајцата се кучиња.

10. Можат ли слепите лица да си ги видат соништата?

11. Ако Којотот има доволно пари да ги купи сите тие глупости од АСМЕ, зошто едноставно не си купи вечера?

12. Дали сте приметиле дека кога ќе му дувнете на кучето во лице тоа се лути, но кога ќе го однесете на возење тоа упорно ја вади главата надвор од прозорецот.
1. Не можи
2.зошто ќе замрзни Лол Smile
3. Не треба да е важен, треба да му се љубоморни само
4.Што е полесно да се направи коцка или круг? Или со колаж хартија шо мојш полесно да напрајш коцка или круг?
5.Зависи колкаво е бебето
6. Стварно незнам
7. Зошто така некој паметњакович кажал
8. Зошто мене ми е пубав тост кога е потпечен
9. Ама Шиљо е понапреден, а Плутон е глуп
10. Можат, тие ако се слепи физички не се и психички.
11. Зошто коефициентот на интелегенција му влегвит во минус
12. Ветерот не смрди колку здивот
Ак ти смрдит тебе за тебе кажви си What a Face
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 8:26 pm

*Rhythm Divine* напиша:
4.Што е полесно да се направи коцка или круг? Или со колаж хартија шо мојш полесно да напрајш коцка или круг?

коцка е геометриско тело а не геометриска слика... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Наташа Чет Мар 19, 2009 10:15 pm

Му рекло магарето на зајакот, имаш големи уши.
Фигура, Блажо, фигура.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) - Page 2 Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот