Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

+22
Наташа
folder
*Rhythm Divine*
hollow
комшивка
Punk
malina
мирАл
Bleak
The Breaking Dawn
Mary Jane
nance
Calypso*
Marej
Болиглава
Fantom
Master
kojgode
Џајко
корун
T&T
dzole
26 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 3:15 pm

1. Може ли да се плаче под вода?

2. Зошто во фрижидерот има светло а во замрзнувачот нема?

3. Колку треба еден човек да е важен за неговото убиство да биде прогласено за атентат?

4. Зошто тркалезната пица се испорачува во коцкасти кутии?

5. Зошто луѓето велат "спиев како бе*е" кога бебињата се будат на секои два часа?

6. Зошто луѓето плаќаат да се качат на облакодери за таму да стават пари во двоглед за потоа да гледаат долу на земјата?

7. Зошто прслук е во еднина а гаќи во множина?

8. Зошто тостерите имаат сетинг што го гори лебот?

9. Зошто Шиљо оди исправен а Плутон е уште на четири нозе? Нели и двајцата се кучиња.

10. Можат ли слепите лица да си ги видат соништата?

11. Ако Којотот има доволно пари да ги купи сите тие глупости од АСМЕ, зошто едноставно не си купи вечера?

12. Дали сте приметиле дека кога ќе му дувнете на кучето во лице тоа се лути, но кога ќе го однесете на возење тоа упорно ја вади главата надвор од прозорецот.
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 6:42 pm

5-зошто бебињата се безгрижни, како и содржината и смислата на нивните сонови

7-то е глупо!!!

10-то- Зависи дали видот го изгубиле на одредена возраст или од раѓање. Луѓето можат да го сонуваат само она што визуелно го виделе или почувствувале со сетилата. (ах колку сум паметна)

11-то е исто така глупо!! (тогаш нема да беше интересно)

12-Да, сме приметиле

Извини Dzole, ти го упропастив feeling-от со прашањата. Ама шо да прам ко сум паметна (не сум фалбаџија)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 7:06 pm

T&T напиша:5-зошто бебињата се безгрижни, како и содржината и смислата на нивните сонови

7-то е глупо!!!

10-то- Зависи дали видот го изгубиле на одредена возраст или од раѓање. Луѓето можат да го сонуваат само она што визуелно го виделе или почувствувале со сетилата. (ах колку сум паметна)

11-то е исто така глупо!! (тогаш нема да беше интересно)

12-Да, сме приметиле

Извини Dzole, ти го упропастив feeling-от со прашањата. Ама шо да прам ко сум паметна (не сум фалбаџија)

Кажи ми како една паметна девојка имат eмајл dangerous_mamba@yahoo.comSuspect , но хард филингс, poz.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 7:08 pm

ах колку си паметна (A)
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 7:22 pm

Ах бе Dzole не требеше ти топик да отвараш нов, само да ја прашаше паметнава типка нишо друго.
Но сепак ум за друг пат :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 7:37 pm

Не ја напаѓајте толку бе. Ипак таа е само една паметна девојка.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 7:54 pm

Јас немав таква намера Sad Sad
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 11:11 pm

Oдговор на четвртото прашање- најверојатно затоа што ако кутијата била тркалезна не би можела да се затворит
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by корун Пет Јан 16, 2009 4:10 am

Master напиша:Oдговор на четвртото прашање- најверојатно затоа што ако кутијата била тркалезна не би можела да се затворит

Suspect
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Fantom Пет Јан 16, 2009 5:29 am

Мојт, со пафти.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 4:26 pm

Fantom напиша:Мојт, со пафти.

е немојт.
ак мојт демонстрирај.
прво немој да напрајш тркалезна кутија.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Болиглава Пет Јан 16, 2009 4:30 pm

Master напиша:прво немој да напрајш тркалезна кутија.
Да? Така?
Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Wlrxva
Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Nfqzas
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 4:33 pm

Е сега ме закопа.............. Sad
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Marej Пет Јан 16, 2009 4:38 pm

Абе ми текна!!
За да имат место кј да го клает кечапот и пластичниот прибор Cool
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Calypso* Пет Јан 16, 2009 5:15 pm

Мареј напиша:Абе ми текна!!
За да имат место кј да го клает кечапот и пластичниот прибор Cool

Е не редет прибор во кутиине Мареј...а кечапот го давет во шишенца
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Marej Пет Јан 16, 2009 5:18 pm

Андреа подржавај ме шо другарка си ма??
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Calypso* Пет Јан 16, 2009 5:24 pm

Мареј напиша:Андреа подржавај ме шо другарка си ма??
Ама можно е Марина негде да имат видено и така да служет... Smile
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Marej Пет Јан 16, 2009 5:25 pm

Еее така.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by nance Саб Јан 17, 2009 5:24 am

Колку сте интелегентни ви истече мозокот на тастатура дур се трудите да ги одговорите прашањава.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 6:15 am

nance напиша:Колку сте интелегентни ви истече мозокот на тастатура дур се трудите да ги одговорите прашањава.

бу ху ху ху :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 10:46 pm

корун напиша:
T&T напиша:5-зошто бебињата се безгрижни, како и содржината и смислата на нивните сонови

7-то е глупо!!!

10-то- Зависи дали видот го изгубиле на одредена возраст или од раѓање. Луѓето можат да го сонуваат само она што визуелно го виделе или почувствувале со сетилата. (ах колку сум паметна)

11-то е исто така глупо!! (тогаш нема да беше интересно)

12-Да, сме приметиле

Извини Dzole, ти го упропастив feeling-от со прашањата. Ама шо да прам ко сум паметна (не сум фалбаџија)

Кажи ми како една паметна девојка имат eмајл dangerous_mamba@yahoo.comSuspect , но хард филингс, poz.

Сакам змии посебно црни мамби. Ме мрзит сега да пишам за нив, ама прочитај ако сакаш и ќе видиш зш една паметна девојка има таков маил. Razz Другиот маил ми е со моето име и презиме, а не би сакала да си го откријам идентитетот.
Доволно?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 11:20 pm

Не, ама чим сакаш да си мистик, само напред Smile
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 12:01 am

Фала за поддршката. Да си мистик е поинтересно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 2:09 am

T&T напиша:Фала за поддршката. Да си мистик е поинтересно

Џабе ќе ти е...Адмистраториве се опасни хакери, а освен то и имет пристап до личните податоци заради самата функција. Mad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by dzole Нед Јан 18, 2009 3:26 pm

Постојве на место се.. :D гоу он!
ај сеа кажи уш нешо за мамбите
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о) Empty Re: Дали можеби имате одговор на овие прашања? ‘о)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот