Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

+5
*UnIqUe*
Fantom
kojgode
корун
kirce
9 posters

Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by kirce Сре Јан 14, 2009 8:05 pm

Интересно е то да мојш да си ја предвидиш судбината.Ама понокогаш е застрашувачко и мрнато.
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:29 pm

Да, и рекла дека ке ја наследит некое девојче од Франција. Ај свеар.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 8:34 pm

Јас не вервам многу во судбина така да не можам да си ја предвидам. Алол да и е на Баба Ванѓа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 8:35 pm

И јас исто имам чуено.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:49 pm

Дан мојт некој да ми дајт линк за предвидувањата на Баба Ванѓа??? Еднаш читав и не можам да најдам појке...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:52 pm

Најдов.... еве ак сакат да прочитат некој
http://www.idividi.com.mk/Futurama/Nauka/471880/index.html
Итересно е Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by Tweety Пет Мај 08, 2009 10:51 am

хехе..чудно! ама јас мислам дека имат вистина во ова!:D

Tweety
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 8
Забавен? : ehee..:P

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by Gallowsraven Пон Мај 18, 2009 7:38 pm

Мене ме плашет овие предвидувањава....
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by katusch Пет Aвг 07, 2009 9:06 pm

јас вервам во предвидувања, ама во овие од баба ванѓа имат некој ептен забегани:
2088 – Нова болест. Луѓето остаруваат за неколку секунди.
2154 – Животните стануваат пола-луѓе.
имат уш неколку, мн филмски звучат. а уствари едно нешто ме интересират: кај е то момичето шо ќе ја наследело? пошо нели бабава умрела во 1996, а пред да умрит рекла дека НАСКОРО ке се слушнит за момичето
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 5:17 pm

Оние сине предвидувања се еден голем булшит, и за нострадамус и за сите истите се, од а до ш(copy+paste). А Баба Нанѓа си била закон и не била бугарка.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина.... Empty Re: дали БАБА БАНЃА си ја предвидела својата судбина....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот