Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Златни деца...

+23
Bleak
grgrgr
The Breaking Dawn
Lastojca
Punk
Наташа
комшивка
malina
REGINA
Mary Jane
П.
мирАл
fairy
Calypso*
T&T
Marej
Џајко
dzole
Master
kojgode
Fantom
корун
kirce
27 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 9:16 pm

Со видео ќе поткрепам.


drunken rendeer santa
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by lela Нед Мар 01, 2009 9:21 pm

мирАл напиша:Пример на скар мув филмон со јазичиштено кајмакон од ушине ко ќе му го исчистит
ах деца, деца уште со цртани се занимавате ц.ц.ц.ц.ц.Дај земете прочитајте нешто па стварно да станете златни не вака само фали ме усто да не те раскинам!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 12:51 am

lela напиша:а работа што не е спомената,а што ја имам е-Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава

Мислам дека си навистина уникатна..
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 1:45 am

lela напиша:Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава.Мене ми се гадит кога ќе видам како некој двајца си ја вадет душата низ уста.


Потполно те подржувам. Мене ми е глупо, грозно и неморално и премногу детски, ако сакаш да искажиш љубов то мојт и настрана да се напрајт, не пред сите.
Остај ги овие колку сакет нека се зафркавет ама така е. cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by lela Пет Мар 06, 2009 8:40 pm

Master напиша:
lela напиша:Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава.Мене ми се гадит кога ќе видам како некој двајца си ја вадет душата низ уста.


Потполно те подржувам. Мене ми е глупо, грозно и неморално и премногу детски, ако сакаш да искажиш љубов то мојт и настрана да се напрајт, не пред сите.
Остај ги овие колку сакет нека се зафркавет ама така е. cheers
фала ти! Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:09 pm

не разбрав шо е темава ама ова златни деца ме потсеќат на галванизација lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 3 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот