Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Златни деца...

+23
Bleak
grgrgr
The Breaking Dawn
Lastojca
Punk
Наташа
комшивка
malina
REGINA
Mary Jane
П.
мирАл
fairy
Calypso*
T&T
Marej
Џајко
dzole
Master
kojgode
Fantom
корун
kirce
27 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Златни деца... Empty Златни деца...

Пишување by kirce Сре Јан 14, 2009 4:31 pm

не рекле за џабе ГОДИНИТЕ СИ ГО ПРАВАТ СВОЕТО.... така да голем дел од младината посегна по цигари,алкохол и дрога.и то....
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 6:03 pm

Јас се дрогирам
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 6:33 pm

Јас се цигарирам.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 7:05 pm

Јас сум златно дете.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:29 pm

И јас сум ама се дрогирам
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 1:06 am

И јас се дрогирам....
И сум сребрено дете....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 7:58 pm

/\
|
|
|
јас сум МХМММММММуште едно златно дете
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 8:11 pm

Ја се дрогова!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 4:28 pm

А на што дрога сте?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Marej Пет Јан 16, 2009 4:36 pm

Љубовта е моја дрога.. ХАХАХА! Блах.
Аку да сум од она белоно злато? То поубо ми е.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 1:49 am

И јас сакам да сум бело злато
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 1:49 am

btw не го разбирам конеткстот на темава :S:S
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:18 am

Златни деца се деца шо се мирни, не пушет, не се дрогирет итн. Пијање не се рачунат. И многу такви мирни деца почнаја да пушет итн. зарди то е отворена темава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:01 am

T&T напиша:btw не го разбирам конеткстот на темава :S:S


Т ти си едно од најзлатните деца на форумов т.е. најзлатното шо го знам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:08 am

kojgode напиша:Златни деца се деца шо се мирни, не пушет, не се дрогирет итн. Пијање не се рачунат. И многу такви мирни деца почнаја да пушет итн. зарди то е отворена темава.
Пијање не се рачунат за админов златен да е. Иначе ќе горит долу.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:21 am

И Андреа не е златна! (6) (H) (_|_)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Calypso* Нед Јан 18, 2009 4:26 am

Шо ма јас? Very Happy баш сум од примернине деца Cool
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:27 am

Не ме засмејувај
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:28 am

Да и јас мислам дека Андреа е многу примерно дете. Пијањето не го рачунаме колку што знам не пие така да и таа е златно дете.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Calypso* Нед Јан 18, 2009 4:29 am

ето видиш марина!!! не успеа да ме оцрниш пред јавноста Very Happy
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:11 pm

Ау, јас сум златно дете. Ама некогаш знам да се понашам и ко бижутерија
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 7:31 pm

јееј јас сум златно дете Very Happy lalalala Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 5:18 pm

Епа ајде со мене до в златара Smile king
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by П. Нед Фед 01, 2009 5:31 pm

и јас сум златно дете queen
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Џајко Нед Фед 01, 2009 5:32 pm

Јас сум бело злато!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... Empty Re: Златни деца...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот