Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Златни деца...

+23
Bleak
grgrgr
The Breaking Dawn
Lastojca
Punk
Наташа
комшивка
malina
REGINA
Mary Jane
П.
мирАл
fairy
Calypso*
T&T
Marej
Џајко
dzole
Master
kojgode
Fantom
корун
kirce
27 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 5:35 pm

Какво и да сте злато ми одговарат Smile
Јас сум црно злато ама такво не примале Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Mary Jane Нед Фед 01, 2009 6:31 pm

мирАл напиша:Какво и да сте злато ми одговарат Smile
Јас сум црно злато ама такво не примале Razz

Ам то во рафинерија примет...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by REGINA Нед Фед 01, 2009 7:52 pm

не пијам, не пушам, не се дрогирам, не прам лоши работи, не оговарам, не мислам лошо за никој, учам редовно, сакам мир во светов...

хахаххахахаха се зезам бе, не постојт такво нешо ко златно дете, од проста причина шо секој имат напраено по нешо шо не чинит

ама првите три работи барем за мене се точни.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 7:59 pm

Јас сум златно дете ни пијам,ни пушам,ни се дрогирам и успат си имам дечко и дома многу не ме гледет па така да немат карање и ко ќе се вратам сите ме сакет зш зажалени се шо цел ден не сме видени хехее
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by комшивка Нед Фед 01, 2009 9:13 pm

браво за тебе
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Наташа Нед Фед 01, 2009 9:35 pm

ти го рече
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Punk Нед Фед 01, 2009 11:45 pm

Бев златно дете ама се расипав
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 11:59 pm

kojgode напиша:Да и јас мислам дека Андреа е многу примерно дете. Пијањето не го рачунаме колку што знам не пие така да и таа е златно дете.

алоо мене ме заборајвте да ме спомните!! јас сум чисто злато бе ееејјј....
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:06 am

сашка и злато е мал збор за тебе Smile хиххиих
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 1:44 am

REGINA напиша:не пијам, не пушам, не се дрогирам, не прам лоши работи, не оговарам, не мислам лошо за никој, учам редовно, сакам мир во светов...

хахаххахахаха се зезам бе, не постојт такво нешо ко златно дете, од проста причина шо секој имат напраено по нешо шо не чинит

ама првите три работи барем за мене се точни.

она мир во светов ко порака за мис на светов е tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 1:45 am

Punk напиша:Бев златно дете ама се расипав

па си по малку 'рѓосана...хаха се зезам....
златна си уште Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:51 am

The Breaking Dawn напиша:
Punk напиша:Бев златно дете ама се расипав

па си по малку 'рѓосана...хаха се зезам....
златна си уште Very Happy Very Happy
хаха една златна шо сум...се расипав не се зезаш Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 7:15 pm

Punk напиша:
The Breaking Dawn напиша:
Punk напиша:Бев златно дете ама се расипав

па си по малку 'рѓосана...хаха се зезам....
златна си уште Very Happy Very Happy
хаха една златна шо сум...се расипав не се зезаш Smile

хехе за мене си уште златна (ти се пуштам) alien
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:05 am

јас сум чист пример за златно дете

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 1:06 am

grgrgr напиша:јас сум чист пример за златно дете
Недела ќе те натерам денски да се испијаниш.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 1:54 am

Па пушеф и пијаф али престанаф  јес веке 4 дена тренирам атлетика свирам гитара поезија текстој пишам кулирам уживам се зезам сакам ми рво светоф ко некој погоре и никогаш не сум рекол за мене златно дете немат шанса да се пофаљам јас сам Smile ак ме фалит некој ок ак не никому нишчо Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 3:01 am

Bleak напиша:Па пушеф и пијаф али престанаф јес веке 4 дена тренирам атлетика свирам гитара поезија текстој пишам кулирам уживам се зезам сакам ми рво светоф ко некој погоре и никогаш не сум рекол за мене златно дете немат шанса да се пофаљам јас сам Smile ак ме фалит некој ок ак не никому нишчо Smile
И сега се сметаш за златно дете? Surprised Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by REGINA Нед Фед 08, 2009 4:07 am

The Breaking Dawn напиша:
REGINA напиша:не пијам, не пушам, не се дрогирам, не прам лоши работи, не оговарам, не мислам лошо за никој, учам редовно, сакам мир во светов...

хахаххахахаха се зезам бе, не постојт такво нешо ко златно дете, од проста причина шо секој имат напраено по нешо шо не чинит

ама првите три работи барем за мене се точни.

она мир во светов ко порака за мис на светов е tongue


хехехехехе фала... ама остај мис Very Happy јас вистина сакам мир во светов, то е бе златно дете пф Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:50 pm

ЈА ПУША КОКА
АЈ ТРЕВЈЕ НЕ ПИЈА
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by folder Нед Мар 01, 2009 1:15 am

Абе а ак пушиш и ак престаниш златно дете пак ке си?
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by мирАл Нед Мар 01, 2009 8:13 pm

folder напиша:Абе а ак пушиш и ак престаниш златно дете пак ке си?

Не тогаш позлатено ќе си
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by lela Нед Мар 01, 2009 9:06 pm

Јас не сакам да се фалам себеси ама искрено се сметам за пример како треба да изгледа 17-годишник.Тоа не пијам, не пушам и не се дрогирам важи и за мене како и сите други позитиви што се споменати, а работа што не е спомената,а што ја имам е-Не се бакнувам пред деца и професори од гимназија и не запаѓам во транс пред сите нив како што многу често е навика на многу од децава.Мене ми се гадит кога ќе видам како некој двајца си ја вадет душата низ уста.

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 9:08 pm

Meне само низ уше ко ќе си ја вадет ми се гадит.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by lela Нед Мар 01, 2009 9:12 pm

kojgode напиша:Meне само низ уше ко ќе си ја вадет ми се гадит.
Можиш да поткрепиш со пример!?

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by мирАл Нед Мар 01, 2009 9:14 pm

Пример на скар мув филмон со јазичиштено кајмакон од ушине ко ќе му го исчистит
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Златни деца... - Page 2 Empty Re: Златни деца...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот