Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку спиете?

+38
Рокси
Page
Angelic
Ivana
*UnIqUe*
s...
METALBOY
KaTeRiNcE
Gallowsraven
Ane
ноунејм
Obibos
Unforgettable
misticnata
Stefk0
Bleak
TONI
A GiRL
Punk
The Breaking Dawn
KikS
комшивка
T&T
Odyssey
folder
Џајко
sokol
nance
мирАл
dzole
LED ZEPP
hollow
Ludi Milojko
Fantom
Лана
Alexandra
Mary Jane
kojgode
42 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Punk Саб Јан 24, 2009 12:18 am

многу спијам..обично 10 сати некоаш и 12 се дешават
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 1:35 am

Искрено од ко се закачив на овај форумов...се помалце и помалце спијам Shocked .Шо викат комшивкава "Шо да прам интересно е Razz " I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by TONI Саб Јан 24, 2009 3:03 am

последно време мн се пореметив со ова.Еднаш спијам само 2-3 сати и то два дена така по ред,а некојпат по 10-12 сати
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Bleak Чет Фед 05, 2009 7:35 pm

Не можам да се донаспијам никако иначе распустоф пред 4 ретко да легнеф и станвеф после 3 3 и пол обавезно Smile иначе сеа вака нашкола од 2  4 или 6 сати обавезно спијам и уш 8-9 сати до сабајле ќе одделам Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Stefk0 Чет Фед 05, 2009 11:03 pm

секој ден пред 1 не легвам.. било да сум сабајле нашкола, да сум поручек сеедно .. лето се помествит до пред 5 границата.. зато секој ден нашкола одам ко пореметен во очиве
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by misticnata Чет Фед 05, 2009 11:25 pm

од 3 до 4 за викенди ко ќе сум втора нашколо од 2 до 12
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Unforgettable Вто Мар 10, 2009 2:02 pm

Од 6 до 9 сати одприлика Sleep

Unforgettable
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 8

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Obibos Вто Мар 10, 2009 6:57 pm

Многу малу...Секоја вечер легвам кун 4-5 станвам во 1-2
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 10:50 pm

многу малку.. нонсоп сум ненаспан
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Ane Пет Мар 13, 2009 8:08 pm

mn. malce :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Gallowsraven Пет Мар 13, 2009 8:54 pm

Зависит... На лето по 10-12 сати, а пак вака през школска по 5-6 сати, и во викенди.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 1:17 pm

исто ко систероф горе :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:46 pm

Доволно. 7-8 сати. Не можам да заспијам денски (останато ми е од мал)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by s... Вто Мај 26, 2009 4:24 pm

скоро ич неспијам Shocked
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by *UnIqUe* Вто Мај 26, 2009 8:08 pm

Кога како... валда доволно Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Ivana Вто Мај 26, 2009 9:13 pm

лелеее ногу спијам поготово ко ќе сме од сабајле нашкола... легвам околу 11 станвам во 7 сабајле... ко ќе се вратам од нашкола пак легвам.. учам , па на форумоф и пак на спиење ххх -за од сабајле нашкола, а од поручек ко ќе сум си легвам пак околу 11 ама станвам 10... Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Angelic Пет Мај 29, 2009 3:11 pm

kojgode напиша:По колку часа спиете, во колку си легнувате, а во колку станувате?


се на се... 12 сати морат. Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Page Пет Мај 29, 2009 3:16 pm

Максимум 7 саати. Остарев изгледа. Порано спиев по  12-14, сега едвај по 7
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 9:06 pm

прилично многу
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Рокси Вто Јун 02, 2009 9:42 pm

Прилично малце... 6-7 саати, зато иам подочњаци... демит.
Ај ваљда летово ќе се наспијам ко шо требит.. ваљда lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Lastojca Пон Јун 08, 2009 11:50 am

во последно време спијам ко ненормална и денес станав во 10 и не можам да се освестам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 9:05 pm

дур одевме нашколо по 5 сати најмногу спијав, а сега... по 13-14... дур не се распиштит мама Very Happy

и увееееееееееееееееек сум ненаспана Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 23, 2009 9:17 pm

та нашкола ко одевме та сега исто ми се фаќат...ептен малце по цел ден на ворк и после излези ииии....сабајле пак на ворк....то е то Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Наташа Нед Јун 28, 2009 11:21 pm

Мислам дек иам пишано, ама шо ќе ми бидит.
Вака, аку ме остајш да спијам колку шо сакам, то ќе е отприлика 12 сати, во нормални услови (да сум спиела појќе од 6 сати минатите деној), коа и да легнам.
Најногу шо иам спиено е 24 сати точно, ко се вратив од екскурзијата низ Македонија. Легнав во 4 и станав во 4 другиот ден зш ми се јадеше. Smile
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by METALBOY Вто Јун 30, 2009 10:45 am

спан сум само 4 сати drunken
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? - Page 2 Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот