Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

+18
zzz
PhiLL * E
fairy
The Breaking Dawn
pankerishte
Bleak
мирАл
REGINA
корун
kojgode
twilight
bojan_acm
Gallowsraven
ноунејм
Punk
Marej
Lastojca
Џајко
22 posters

Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 12:47 pm

На мене не многу, иако многу седам.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Lastojca Чет Мар 12, 2009 12:49 pm

шо е бе работава инспирација од сабајле за нови теми?? јас седам мн...т.е. зависит..ама не влијајт...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 1:12 pm

Општо седење на компјутер.. Па ме оќоре! И глава ме болит. Зато сеа си носам наочари. :/
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Punk Чет Мар 12, 2009 1:28 pm

онака ко ќе дојдам од нашколо и навечер седвам иако ми сејт укључен цело време.. имат поубај работи од овие компјутериве Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by ноунејм Чет Мар 12, 2009 3:16 pm

да.. често сум на компјутер.. али не сум нешо под влијание
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Gallowsraven Чет Мар 12, 2009 4:01 pm

Многу. :D
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by bojan_acm Чет Мар 12, 2009 6:22 pm

Па влијајт ама не многу :D
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by twilight Чет Мар 12, 2009 7:31 pm

нe влијајт,онака седам на нет ради шо неам нешо попаметно да прам Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by kojgode Чет Мар 12, 2009 8:46 pm

На 'рбетов и на вратов најмногу ми влијајт. И џабе време губам обично, а можам многу попаметни работи можам да прам ама заразен сум. Зато дури и се радвам ко ќе неам интернет некоаш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by корун Чет Мар 12, 2009 8:49 pm

Нишо посебно, само се осекјам ко недостапен ак не сум на мсн...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by REGINA Чет Мар 12, 2009 8:58 pm

не влијајт многу. или сум на бизи или авеј уклучена, ама скоро секоаш не сум пред компјутер. Претежно после 00:00 ак седнам или одвреме навреме денски ак ми е досадно.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by мирАл Чет Мар 12, 2009 11:30 pm

Некојш ретко то Киснам на мсн и то навечер и очниве капаци ми тежет Smile
Мојт тема да се отворит Колку седењето на Адаптер Форум влијае на вас Smile (во позитивна смисла но но нормално)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 11:35 pm

Не влијајт ногу... обично бизи сум или ањаѕ и аутомесиџ спијам или ау... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by pankerishte Пет Мар 13, 2009 2:26 am

kojgode напиша:На 'рбетов и на вратов најмногу ми влијајт. И џабе време губам обично, а можам многу попаметни работи можам да прам ама заразен сум. Зато дури и се радвам ко ќе неам интернет некоаш.
Истиот проблем и се обидувам да ја менвам столицава....али џабе е коа по цел ден на компјутер се седи Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 2:44 am

влијајт мн
преку ден не седвам на комп ама навечер ко ке седнам на мсн ко на пр сеа следниот ден нашкола само дремам зш не можам да се наспијам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by fairy Нед Мар 15, 2009 2:44 am

не влијајт мн, ама да, киснам по сто сати на мсн и шо е најтрагично не прам нешто паметно, туку денгубам, зјапам во монитор дур не излезам или не се појавит нешто поинтересно од то Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by корун Нед Мар 15, 2009 2:49 am

fairy напиша:не влијајт мн, ама да, киснам по сто сати на мсн и шо е најтрагично не прам нешто паметно, туку денгубам, зјапам во монитор дур не излезам или не се појавит нешто поинтересно од то Razz

Или лектири читаш Cool хеах Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by fairy Нед Мар 15, 2009 2:52 am

корун напиша:
fairy напиша:не влијајт мн, ама да, киснам по сто сати на мсн и шо е најтрагично не прам нешто паметно, туку денгубам, зјапам во монитор дур не излезам или не се појавит нешто поинтересно од то Razz

Или лектири читаш Cool хеах Very Happy
и да, ке забораев, читам лектири ако не седам на мсн... Very Happy Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 15, 2009 3:06 am

ne da vlijae .... partali prajt !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by zzz Нед Мар 15, 2009 3:20 am

многу.апсолутен зависник
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 9:48 pm

Ич, факт е дека ко ке го укључам компјутеров прво нешо е мсн, зезанцијата е то шо само укључен сејт и го користам за некој битни муабети, да нетрошам телефон Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by NaTiChka Пон Апр 06, 2009 9:47 am

јас мојт да се речит дек сум зависна ... ама шојмаврска можам и без мсн.. иам преживеано еден ден xD ... иначе дур сме на одмор до 5-6 некад и 7 сабајле седам и да да немат никој .... шо ке се прајт ...
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 5:11 pm

kojgode напиша:На 'рбетов и на вратов најмногу ми влијајт. И џабе време губам обично, а можам многу попаметни работи можам да прам ама заразен сум. Зато дури и се радвам ко ќе неам интернет некоаш.


истово Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Рокси Нед Јун 28, 2009 5:55 pm

Не ми влијајт толку мсн-от, најчесто го користам за договарање или за муабети со љуѓе шо неможам баш често да ги гледам, ама и тие муабети ретки се. Појке сум навлечена по форуми, ама можам и без нив да преживеам.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас? Empty Re: Колку „седењето“ на MSN влијае врз вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот