Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку спиете?

+38
Рокси
Page
Angelic
Ivana
*UnIqUe*
s...
METALBOY
KaTeRiNcE
Gallowsraven
Ane
ноунејм
Obibos
Unforgettable
misticnata
Stefk0
Bleak
TONI
A GiRL
Punk
The Breaking Dawn
KikS
комшивка
T&T
Odyssey
folder
Џајко
sokol
nance
мирАл
dzole
LED ZEPP
hollow
Ludi Milojko
Fantom
Лана
Alexandra
Mary Jane
kojgode
42 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Колку спиете? Empty Колку спиете?

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 10:19 pm

По колку часа спиете, во колку си легнувате, а во колку станувате?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 12:16 am

Една другарка рече дека од спиење нема спомени (ама и без спиење нема спомени). Јас спијам 6-8 саати дневно, а во колку си легнувам тоа зависи од сезона...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Alexandra Сре Јан 14, 2009 6:14 am

Многу.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Лана Сре Јан 14, 2009 12:28 pm

100... марки Laughing
Лана
Лана
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 20
Хоби(работа) : Ем хоби, ем работа...
Забавен? : Нормално

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:40 pm

Пола миљон, стотка, шејсе, малиот.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 14, 2009 10:55 pm

mnogu spijam
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by hollow Чет Јан 15, 2009 2:42 am

Најчесто 8 сати ама понекогаш и помалу
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by LED ZEPP Пет Јан 16, 2009 5:35 am

коа сме у школо 5-6 саати а вака на распуст 9-10
LED ZEPP
LED ZEPP
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 5:38 am

Помалку од потребното спијам јас.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 1:59 pm

Јас до сеа спиев (A)
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by мирАл Пет Јан 16, 2009 9:02 pm

зависит од шо си праел вечерта!!! drunken
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by nance Саб Јан 17, 2009 3:17 pm

Без дилема ама најголем спијач на форумов и пошироко е Џајко.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:19 pm

ко ќе ме одам на школа спијам по 13 сати а ко ќе одам нашкола по 4-5 сати
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 7:04 pm

Денеска до 5 :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by folder Саб Јан 17, 2009 7:08 pm

Денес воо 3 и 30!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 10:52 pm

И јас до 3 30 станав за писи во 11 ама ме мрзеше да одам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Odyssey Нед Јан 18, 2009 4:17 am

Неделава то е денес ке требат да стаман кон 9 и во 10 в радио да одам!!! у курац а мн ми се Sleep
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 5:17 pm

Јас сум спанка
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 5:42 pm

T&T напиша:Јас сум спанка
Јас сум Кокан. Мило ми е .
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 6:45 pm

T&T напиша:Јас сум спанка
Јас не сум Кокан ама и мене ми е мило.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Odyssey Нед Јан 18, 2009 7:30 pm

Мене уште помило ми е, ај сега одам да СПИЈАААМ!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 3:13 am

Многу сакам да спијам ама компјутеров не ме пуштат.. И така фино сеа наместо да си легнам, сабајле требит порано да станам, јас дремам на форумов (ама то зш многу интересно е Razz Smile )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:27 am

Sleep hm zavisit.. NA pr snosti legnav vo 3 A stanav sabajlevo vo 9 .. A vo nedelite Spijam dur ne me razbudet..
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 12:51 am

уф мразам спијање...колку шо можам најмалку спијам...мозда по 4 саати секој ден..а некојпат ми се дешават ич да не спијам..јако е..
а ко ќе станам касно мн и цел ден ми е депресивен и сите ми се криви шо не им текнало да ме разбудет Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 3:25 pm

Да бе стварно ко ќе станиш после 3 по пладне, ништо не си видел од денот и одма ти поминвит.. А да станиш порано ти се спијат цел ден, така да...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку спиете? Empty Re: Колку спиете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот