Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

+18
The Breaking Dawn
TONI
pankerishte
Ludi Milojko
malina
комшивка
T&T
Болиглава
Fantom
kojgode
Master
nance
Jordison
корун
Marej
folder
Mary Jane
sokol
22 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by корун Пет Јан 16, 2009 4:18 am

ве мољам мснски муабети на мсн или пак отворите нова карате тема afro
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 7:06 pm

океј
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 10:58 pm

Хоби ми е дружење, свирење, слушање музика, правење накит,читање.... Си имам моменти. Најдраго ми е свирењето.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 11:06 pm

T&T напиша:Хоби ми е дружење, свирење, слушање музика, правење накит,читање.... Си имам моменти. Најдраго ми е свирењето.
На што свириш?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:53 pm

kojgode напиша:
T&T напиша:Хоби ми е дружење, свирење, слушање музика, правење накит,читање.... Си имам моменти. Најдраго ми е свирењето.
На што свириш?

Флејта и гитара
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 5:09 pm

Скоро се откри мојот идентитет
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 5:50 pm

Да, уш кој број патики носиш, то ни е последно делче во слагалицата...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:17 pm

40ка :D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 10:58 pm

или дремам на компјутер или спијам, а шо ми е многу мака нишо од одморов не видов, одма ми помина... Sad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 10:27 pm

хоби ми е зборвење на телефон
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 12:47 am

Rakomet
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by pankerishte Пет Јан 23, 2009 4:15 pm

Компјутер и Бас.
Па заедно 10тина сати поминувам со хобијата.
хаххаха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by TONI Саб Јан 24, 2009 2:33 am

Мене хоби ми е да свирим да се откачам и то је све.Свирам колку шо можам и не можам.
А имав едно време мн кејф и накит да прам.Најпоќе сакав да прам ланчиња од камен ама беше мн тешко зш немав никаков алат.Па нешто напрајв и ги раздадов по другари и на крај ми остана само едно ама мн си сум приврзан и секојпат со мене го носев.Баш ќе остам и фотка од то.Исто така имам голема желба и инструменти да прам ама мн мн не ми успеа.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 24, 2009 5:29 pm

хоби ми е цртање..обожавам ама за жал неам многу време да посветвам на то...а иначе од спортој нишо зш необјасливо е колку само во нишо од спорт не ме биват SadSad а пак гајле ми е...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by hollow Саб Јан 24, 2009 6:15 pm

Одам на стрелиште ко ке иам време гледам барем 2-3 пати неделно по 1 сат
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 22, 2009 6:04 pm

свирејне гитара. ко ја имав гитарата, 99% од времето поминато дома бев со гитарава враце Very Happy се надевам дека пак ќе е така king
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by misticnata Нед Фед 22, 2009 6:09 pm

пеење и гитара,за пеење посветвам многу време одами на часови вонредно во средно музичко пеам таму во хор и понекогаш свирам гитара ама нешто не е в ред во последно и многу малце и обрнувам внимание
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by REGINA Саб Мај 09, 2009 5:19 pm

ко ќе не сум презафатена со то да ваѓам луѓе од такт, друго хоби ми е водење дневник. све шо се занимавав со спорт појќе ми беше ко обврска наместо ко хоби... е сеа сакам да почнам со модерни танци пак.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него? - Page 2 Empty Re: Kое е вашето хоби и колку време посветувате на него?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот