Чак Норис и се за него.

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:05 am

Сите сакет маица од Супермен, а Супермен сакат маица од Чак Норис Smile

Чак Норис ко ќе фатит коприва, таја овенвит. Smile

Ко че прајт склекој Чак Норис тој не се креват со рацене, Земјава ојт надолу. Smile

Чак Норис ја имат откриено Америка пред Кристофер Колумбо, ама му ги предал авторските права. Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:05 am

Еди Ван Хален немат измислено тапинг техника, Чак Норис му ја покажал Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:06 am

Само Чак Норис го има учено татка си да цепит дрва Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:10 am

Кога Чак Норис пошол на концерт од Iron Maiden Дикинсон пеел:

Hellowed be Thy Chuck Noris Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:11 am

На гробот од Чак Норис нема да пишит RIP туку OTV ( Out To Vacation )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:24 am

Само Чак Норис ќе ја презивејт апокалипсата во 2012 Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:24 am

Халеевата Комета не ја заобиколува земјата туку Чак Норис 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:26 am

Некое дете се враќат истепано.
Татко му ги запрегвит ракајте и одма: Кој те чепкаше бе?
Детето: Чак Норис
Татко му (ги спуштат ракајте):Па шо си барал да се чепкаш со него ? Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:27 am

Чак Норис спијат со запалено светло зш темнината се плашит од него?)
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by комшивка on Нед Фед 01, 2009 4:50 am

аку не ги напишеше сите во различни постој ќе ни се измешаја буквиве..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by noviot on Нед Фед 01, 2009 5:56 am

Зш Чак Норис не носит ремен/каиш ?
зш фармеркине не се будали да му паднет

Чак Норис е умрен одамна, но на смртта и е страв да му кажит
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Lastojca on Нед Фед 01, 2009 1:29 pm

Причината поради која новородените бебиња плачат е сознанието дека влегле во светот на Чак Норис.
Еднаш додека Чак Норис лежеше на стомак доби ерекција и пронајде нафта.
Кога Господ кажал: „нека биде светлина“, Чак Норис му рекол: „Кажи: те молам.“
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 1:48 pm

комшивка напиша:аку не ги напишеше сите во различни постој ќе ни се измешаја буквиве..

pa da Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Вто Фед 10, 2009 1:12 am

Сите носет маички од Чак Норис, а Чак Норис носи маичка од Блажо хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by TONI on Вто Фед 10, 2009 1:36 am

Зошто Господ се вика така Господ?
-Зошто Чак Норис било зафатено.

Сите деца пред да заспијат гледаат под кревет да не е бабарога,а бабарога пред да заспие гледа да не е Чак Норис.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 466

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by tHeJunKy on Вто Фед 10, 2009 2:59 am

слушам многу јак бил овај, а?

Сите носет маички од Чак Норис, а Чак Норис носи маичка од Блажо хаха

ама блажо е сепак појак. Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Чет Фед 12, 2009 12:35 am

http://www.misanthropic-intolerance.com/violent-promotion/vf11net.jpg

не се гледат сликава ама аку изненадуванје нек е кој сакат линкоф нек го видит Smile Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by корун on Чет Фед 12, 2009 12:49 am


_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by noviot on Чет Фед 12, 2009 3:42 am

На еден натпревар по математика Чак Норис за малку ке го победеше Валентин Чачор ама за малку...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Фазлија on Чет Фед 12, 2009 8:08 pm

Зш го спомвите името мое залудно?
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 106

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Mule on Чет Фед 12, 2009 8:50 pm

Фазлија напиша:Зш го спомвите името мое залудно?

Абе Будала си ти а? Или Да!?

Абе... абе... ц ц будала?!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 27
Број на мислења : 55

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Фазлија on Чет Фед 12, 2009 11:35 pm

ај пофтори што трепараше пред малку
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 106

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by REGINA on Сре Фед 18, 2009 5:04 pm

Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.

Бил Гејтс живее во постојан страв да не му се расипе компјутерот на Чак Норис.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow on Сре Фед 18, 2009 6:00 pm

REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by REGINA on Сре Фед 18, 2009 6:08 pm

hollow напиша:
REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно

па мене ниту еден виц за чак не ми е смешен и шо да прам?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот