Чак Норис и се за него.

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan on Пет Јан 16, 2009 3:21 am

зш немат живот на марс????Чак Норис бил таму пред луѓево да појдет
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan on Пет Јан 16, 2009 3:22 am

Чак Норис имат изборјано до бесконечно... два пати
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan on Пет Јан 16, 2009 3:26 am

некои луѓе мочаат во снег за да се потпишат
чак тоа го прави на бетон
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan on Пет Јан 16, 2009 3:26 am

Кога Чак Норис прави склекови тој не се крева нагоре туку ја одбива земјата од него.
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by dzole on Пет Јан 16, 2009 2:26 pm

Еве уште еден интересен факт :
Дали на пример сте знаеле дека филмот „Анаконда“ бил всушност снимен во панталоните на Чак Норис Neutral
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Џајко on Пет Јан 16, 2009 4:58 pm

Dzole(~,^) напиша:Еве уште еден интересен факт :
Дали на пример сте знаеле дека филмот „Анаконда“ бил всушност снимен во панталоните на Чак Норис Neutral
Ова го знаев. Но дали вие знаевте дека продолжението односно "Анаконда 2" е снимена во панталоните на Тошо???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by dzole on Пет Јан 16, 2009 5:40 pm

хахАХАХахАХАХаХАхАХахАХАХаХаХ хохохохохохохохохохоааааааааааааааа
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Odyssey on Пет Јан 16, 2009 9:20 pm

Општо познато е дека колку и да го тресиш последната капка останвит в гаќи, но кај Чак Норис тоа не е така!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Odyssey on Пет Јан 16, 2009 9:23 pm

Во борба помегу Супермен и Бетмен победник е Чак Норис
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Наташа on Саб Јан 17, 2009 4:57 pm

Чак Норис ја разбират азбуката на Тошо.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава on Саб Јан 17, 2009 5:17 pm

Наташа напиша:Чак Норис ја разбират азбуката на Тошо.
Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by мирАл on Саб Јан 17, 2009 9:15 pm

Ако ти имаш 10 ден и Чак Норис има 10 ден, Чак Норис имат појќе од тебе!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Чет Јан 22, 2009 12:26 am

Зошто Грујо јаде ќотек од Чак Норис?
-Затоа што Грујо му вика Чак Нолис!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Чет Јан 22, 2009 12:27 am

Зошто Чак Норис е толку згоден???
-Носи хеланки од Victoria's secret!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan on Чет Јан 22, 2009 12:31 am

Некои луѓе мочаат во снег за да се потпишат
Чак тоа го прави на бетон.
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by mitan on Чет Јан 22, 2009 12:50 am

како се вика потта на чак норис???
-RED BUL
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Gangi on Нед Јан 25, 2009 11:10 pm

Чак Норис може да напрај шутка на џез концерт
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 29
Број на мислења : 71

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Gangi on Нед Јан 25, 2009 11:11 pm

Зашто чак норис нема вуна на мудата?
На челик не расте вуна :D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 29
Број на мислења : 71

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow on Пон Јан 26, 2009 12:46 am

Не постои глобално затоплување туку на Чак Норис му пристудело и го припуштил сонцево
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow on Пон Јан 26, 2009 12:47 am

Чак Норис го преживеал абортусот на мајка му
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Stefk0 on Саб Јан 31, 2009 3:32 am

Чак норис ја изгубил невиноста пред татко му.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by П. on Нед Фед 01, 2009 3:23 am

Чак Норис памтит татко му ко имал 13 год
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 132

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:02 am

корун напиша:Само Чак Норис мојт да купит пиво после 7

Со надеж дека нема да ја заебам темава ама и јас си купвам алкохол после 7 кај дилерон в комши така го викет сите Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:02 am

Ќерка му на Чак Норис ја изгубила невиноста ама тој и ја вратил Smile

Во една соба има 1416 предмети со кои шо мојт да те отепат Чак Норис вклучувајќи ја и собата.
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Нед Фед 01, 2009 4:04 am

Чак Норис е единствениот чоек шо имат собирано орхидеи за време на парењето на анакондите Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 2 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот