Чак Норис и се за него.

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Golub-Samoubica on Сре Мар 18, 2009 11:17 pm

Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by METALBOY on Сре Мар 25, 2009 3:02 pm

Чак Норис мојт да odmatit jajca
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Ane on Нед Мар 29, 2009 2:51 am

samo cak noris znajt koj e dule a koj koki Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Ivana on Нед Мар 29, 2009 2:54 am

и само Чак Норис ја изгубил невиноста пред својот татко...!!! cheers cheers cheers
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 231

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by METALBOY on Нед Мар 29, 2009 2:08 pm

Чак има изброено до бесконечно - двапати!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Ane on Нед Апр 05, 2009 5:34 pm

Na zemjava se slucile 8 svetski cuda a Cak noris zavzemat 4 od niv :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by мирАл on Сре Апр 08, 2009 8:01 pm

Не знам дал го имат ова претходно

Чак Норис се плашит од само еден чоек на планетава!
Од Саша Матич
Зш не знаел кај мават Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by tHeJunKy on Сре Апр 08, 2009 8:25 pm

ова сигурно не го знаевте:

Чак Норис ја изгубил невиноста пред неговиот татко!

Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by корун on Сре Апр 08, 2009 8:27 pm

Golub-Samoubica напиша:Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.

Не бе, од кај да ни текнит? Wink

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Golub-Samoubica on Чет Апр 09, 2009 1:25 am

Сите деца носат маи4ки од Супермен само супермен носи маи4ки од Чак Норис.

(Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.)
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by blesava008 on Чет Апр 09, 2009 1:56 am

Чак Норис го измислил трчањето, зошто одењето пешки му било многу споро.

Зошто Чак Норис нема закачалки во ормарот!
-Па, никој не сака да се закача со него!!!!

Ако Чак Норис треба да оди на состанок во 10часот,а Чак Норис ќе стане во 9 ч и 59 минути подобро ке му е на времето да застане!


Си била една мува што му сметаше на Чак Норис. Тој си ја затвори во тегла и да ја мачи пред неа си почна да јаде гомна....

Зошто Грците почнале масовно да се иселуват од островот Крит?
-Бидејќи се појавил Чак Норис шетајќи со маичка на која што пишувало Don't you FYROM me - CALL ME MACEDONIA.
само овие ги знам Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Mary Jane on Чет Апр 16, 2009 12:55 am

Само Чак Норис може да и рече на Лујза в лице: Ма ајдееее прекиниииии!!!
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by tHeJunKy on Чет Апр 16, 2009 10:52 am

асдасдасд

чак норис ја изгубил невиноста пред неговиот татко


Последната промена е направена од tHeJunKy на Чет Апр 16, 2009 10:53 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : канефче)
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak on Вто Апр 21, 2009 1:33 am

И Супермен носи маица од Чак Норис, а Чак Норис носи Маица од Блажо. Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by sobaramovde on Нед Апр 26, 2009 3:37 am

Само Чак Норис имат видено к*р на ТВ 1000...
sobaramovde
sobaramovde
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 5

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Infected on Нед Мај 03, 2009 7:04 pm

Чак Норис е единствениот чоек шо не е од Варош а го фатил крстон за Водици!!!!
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 26
Број на мислења : 40

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Четкар on Пет Aвг 07, 2009 1:47 am

Зш Чак Норис се викат Чак Норис?
- Зато шо името Валентин Чачор било веќе зафатено...
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 29
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by tHeJunKy on Чет Сеп 17, 2009 10:01 am

Чак Норис ја изгубил невиноста пред неговиот татко!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Ane on Нед Окт 18, 2009 2:06 pm

Факти за Чак Норис
Американците во 1945 се размислувале дали да фрлат атомски бомби или да го пратат Чак Норис. Се одлучиле за похуманата варијанта.

Целиот Facebook е всушност Myspace на Чак Норис

Чак Норис своите играчки од детството ги ставил во една кутија. Подоцна таа кутија ја нашла некоја Пандора?

Чак Норис добил осмица на лото.

Чак Норис може да поврзе инфраред и блутут.

Чак Норис прв пат удира човек, втор пат леш.

Чак Норис бил со маичка со слика на Бранко на митинг на ВМРО и стоел во прв ред.

Чак Норис го поминал Игманскиот марш во маичка и шорц.

Чак Норис може да остави порака пред звучниот сигнал.

Нон-чаките го добиле името според Чак Норис.

Чак Норис инсталирал Виндоус Виста на Комодоре.

Чак Норис е единствениот бомбаш самоубиец кој преживеал.

Број 1, од Алан Форд, му е внук на Чак Норис.

Чак Норис никогаш не добил Оскар затоа што он не глуми.
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by мирАл on Сре Окт 21, 2009 3:47 pm

И ова не знам дал го имат претходно........
Чак Норис решил да го трчат околу светов и толку мн се затрчал шо со челото в плешти се удрил Чак Норис и се за него. - Page 5 Icon_smile
edit..
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by tHeJunKy on Сре Окт 21, 2009 3:57 pm

Абе, интересно ќе е да го напишам она со невиноста пак?

Ај нешчо мое Cool :
Чак Норис мојт да напрајт 5-of-a-kind на тексас холдем покер.
Чак Норис мојт да гледат HD клипчиња на јутуп со инетнетов од инфел.
Чак Норис ќе го преживејт датумот 21.12.2012.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 5 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот