Чак Норис и се за него.

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. Empty Чак Норис и се за него.

Пишување by kojgode on Пет Јан 09, 2009 6:22 pm

Овде можете да ги постирате сите факти за Чак Норис. Како на пример дека тој пливал грбно на цунамито.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow on Пет Јан 09, 2009 6:26 pm

Чак Норис е единствениот човек кој има победено ѕид во тенис
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by kojgode on Пет Јан 09, 2009 6:31 pm

Чак Норис дома чува 5 пит-були и 7 доги, а на вратата му пишува „ПАЗИ ЧАК НОРИС“!!!
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by sokol on Пет Јан 09, 2009 6:32 pm

чак норис напумпал пинг-понг топче
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by корун on Пет Јан 09, 2009 7:32 pm

Само Чак Норис мојт да купит пиво после 7
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава on Пет Јан 09, 2009 7:36 pm

Чак Норис по грешка легнал на стомак и така пронашол нафта.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by sokol on Саб Јан 10, 2009 3:01 pm

само чак норис мојт на рака да ме паднит
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава on Саб Јан 10, 2009 3:45 pm

sokol напиша:само чак норис мојт на рака да ме паднит
И Лабо.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by kojgode on Саб Јан 10, 2009 4:26 pm

Болиглава напиша:
sokol напиша:само чак норис мојт на рака да ме паднит
И Лабо.
И xpert.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Blume on Саб Јан 10, 2009 6:19 pm

З'ш Господ се викат Господ?
З'ш Чак Норис е зафатено...
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by psycho on Саб Јан 10, 2009 10:04 pm

Сите деца носат маички од Супермен, само Супермен носит од Чак Норис...
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 98
Број на мислења : 59

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Jordison on Пон Јан 12, 2009 4:22 am

ovaj mandrakov izbrojal 2 pati do bezkonecnost i nazad.. aj ti
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 27
Број на мислења : 301

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Кирил on Пон Јан 12, 2009 3:50 pm

Чак Норис го презивеал абортусот на мајка му

Кирил
Адаптер во подем

Age : 26
Број на мислења : 37

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by psycho on Чет Јан 15, 2009 1:12 am

Чак Норис ја изгубил невиноста, пред својот татко.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 98
Број на мислења : 59

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Чет Јан 15, 2009 1:25 am

Кога ќерката на Чак Норис ја изгубила невиноста, Чак ја пронашол и ја вратил назад
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Болиглава on Чет Јан 15, 2009 1:45 am

Чак Норис ги убил сите до еден, најкасно до 2.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by мирАл on Чет Јан 15, 2009 10:28 pm

кога господ рекол нека биде светлина, Чак Норис му рекол, речи те молам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Marej on Чет Јан 15, 2009 10:32 pm

Ко ќе влезит Чак Норис во вода, тој не се воденит, туку водата се Чак Норисуват.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:35 am

Најдобрите производи за стерилизирање можат да уништат 99,9% од бактериите. Чак Норис може да уништи 100% од што и да сака.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:36 am

Ако на Google погрешно спелувате Чак Норис – не ви пишува: „Дали мислевте Чак Норис?“ туку ви вели: „Бегајте додека можете!“.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:36 am

Еднаш Чак Норис беше каснат од кобра. После 4 дена неподнослива болка, кобрата умре.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:37 am

Чак Норис тајно спие со сите жени во светот еднаш месечно. Како резултат на тоа тие крварат недела дена.

Вицоф ме ранитттт
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:38 am

Кока Чак Норис ќе ти покаже среден прст, ти кажува уште колку секунди ти остануваат да живееш.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:38 am

Некои луѓе некогаш имаат смртно искуство. Смртта еднаш имаше Чак-Норисно искуство.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 12:39 am

Чак Норис може да направи снешко од дожд.
-----------------------------------------------------------------
Чак Норис може да те задави со безжичен телефон.


Ве растуриф со вицојве за Чак.....ај пак ќе пишам сеа ме мрзит....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот