Каков мобилен користите во моментов?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Каков мобилен користите во моментов? - Page 3 Empty Re: Каков мобилен користите во моментов?

Пишување by корун on Сре Дек 01, 2010 11:30 pm

Ево да ја оживам темава. HTC Hero.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот