Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тенис

+24
STIFLER
Bleak
Наташа
METALBOY
bojan_acm
REGINA
Pocahontas
mitan
IL MIGLIORE
Punk
Bukic
Жбафта
Stavre Dzikov
комшивка
Lastojca
Master
Џајко
fairy
Болиглава
Marej
корун
sokol
kojgode
Mary Jane
28 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Тенис - Page 3 Empty Re: Тенис

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 2:57 am

ааа денес мн јак тренинг падна...уууу со еден мн јак тип од скупје... боооооооооо
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 3 Empty Re: Тенис

Пишување by Батерфлај Сре Апр 29, 2009 8:22 pm

Охх,темава ми се погоди Laughing
Играв 6-7 години, и се откажав, а не знам ни зш. Рекет немам фатено в рака една година можда, и ногу ми е криво. Ај да огранизираме еден адаптер турнир во тенис? Laughing
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 3 Empty Re: Тенис

Пишување by Gallowsraven Сре Апр 29, 2009 9:28 pm

Јас играв 2 години мислам, ама ко помала, четврто негде валјда, и ич не ме бидуеше па не продолжив... И не би играла пак мислам. :D
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 3 Empty Re: Тенис

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот