Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тенис

+24
STIFLER
Bleak
Наташа
METALBOY
bojan_acm
REGINA
Pocahontas
mitan
IL MIGLIORE
Punk
Bukic
Жбафта
Stavre Dzikov
комшивка
Lastojca
Master
Џајко
fairy
Болиглава
Marej
корун
sokol
kojgode
Mary Jane
28 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Bukic Вто Јан 20, 2009 7:16 pm

абе на тврда подлога и трева се знајт федерер е а на земја кралот надал Smile во мегусебни дуели е 12-6 за надал ама зато шо федерер имаше пад и во последните 7 меѓусебни дуели е 6-1 за надал ама сеа некако гледам се враќат на старо со не ме радвит зш јас навивам за надал а од жени секако иванович срцено Smile
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Жбафта Чет Јан 22, 2009 10:28 am

kojgode напиша:
Болиглава напиша:
Жбафта напиша:Gael Monfils
Шо тој црнецот?
Истото шо и сите црнци.

да tongue
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 11:15 pm

За Дементиева и Федерер... ај ќе растуриме ова година Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Нед Фед 01, 2009 6:30 pm

Надал Шампион на Austalian Open!!!
Со убо му почна сезонава...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 8:26 pm

абе федерер си е федерер ни надал мочконо ни никој
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by IL MIGLIORE Вто Фед 10, 2009 12:45 pm

Така е Букич се сложвам со тебе за тврда подлога и трева Најдобриот според мене на сите времинја Федерер иако му требит уш една титула за да се изрмниот со Пит Сампрас. А за на земја немат појак од Надал иако го мразам многу то копиле шпанско и не знам дали ке го освојт некој Ролан Гарос дур играт тој. Но сепак Федерер е Тhe Best и пак ќе си се вратит кај шо доминираше можда 5 години по ред се знајт на правата позиција!!!

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by IL MIGLIORE Вто Фед 10, 2009 12:54 pm

А заборајв од жениве за Ана Иванович си навивам злато е немат шо најуба тенисерка убедливо.

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 1:52 pm

IL MIGLIORE напиша:А заборајв од жениве за Ана Иванович си навивам злато е немат шо најуба тенисерка убедливо.
целосно име и презиме и е Ана Иванович Митаноска....зато пази шо зборвиш...хахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Pocahontas Нед Мар 01, 2009 10:22 pm

abe jas sum najjaka vo tenis i dzajko si e svesen za to hahahahahahhaaha


Последната промена е направена од корун на Пон Мар 02, 2009 12:13 am. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : без ногу бој плс)
Pocahontas
Pocahontas
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 6:12 pm

овој спорт редовно на лето го практикувам се дур не ме смрзит да станвам од сабајле за тренинзи. имаше турнирче победииив Razz ... од тоаш немам фатено рекет врака. Сервирањено не го научив баш најубо најтежок дел ми беше и уште ми е.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by bojan_acm Пон Мар 16, 2009 10:29 pm

Надал најдобар јас навивам за него и тенис глеам само ко ќе играт тој, ако ќе игрет некој други не ме интересират толку.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Болиглава Пон Мар 16, 2009 10:49 pm

Зато навиваш за Надал.^
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:30 pm

Многу ми е неубо ко ке гледам тенис, зш се мачет луѓено, трчет де ваму де таму.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Наташа Нед Мар 22, 2009 7:30 pm

Демек во другине спортој не трчет или како?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 7:37 pm

Во некој спортој трчет само ваму, во некој трчет де ваму (долга пауза) де таму, а во тенисов де ваму де таму.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:41 pm

тешко ми е да го пратам geek lol! (жал ми паѓат ко ке го гледам, ко ке сервирет ко сосила да е)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 1:24 am

Одвај чекам Ролан Гарос.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Bleak Сре Мар 25, 2009 1:40 am

‘ ми ту... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by STIFLER Сре Мар 25, 2009 2:40 am

Рафаел надал сите други можат за к**он да му се фатат сори=)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Ivana Сре Апр 01, 2009 7:37 pm

Тенис ми е омилен спорт, најмногу си го поштовам Федерер ,а Танче ми е тренер и е најјакиот чоек мх мх мх мх
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by The Breaking Dawn Сре Апр 01, 2009 7:41 pm

STIFLER напиша:Рафаел надал сите други можат за к**он да му се фатат сори=)


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by kojgode Сре Апр 01, 2009 8:27 pm

Јас мислам Мичо тенис е многу појак.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by fairy Сре Апр 01, 2009 8:30 pm

Ivana напиша:Тенис ми е омилен спорт, најмногу си го поштовам Федерер ,а Танче ми е тренер и е најјакиот чоек мх мх мх мх

јејејеее cheers Wink
само шо јас го сакам Надал I love you
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Ivana Пет Апр 03, 2009 6:16 pm

fairy напиша:
Ivana напиша:Тенис ми е омилен спорт, најмногу си го поштовам Федерер ,а Танче ми е тренер и е најјакиот чоек мх мх мх мх

јејејеее cheers Wink
само шо јас го сакам Надал I love you
fairy не ме разочарувај сега.... Shocked Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Нед Апр 19, 2009 7:12 pm

И пак Надал победник, во финалето на турнирот во Монте Карло го победи Новак Џокович.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис - Page 2 Empty Re: Тенис

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот