Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тенис

+24
STIFLER
Bleak
Наташа
METALBOY
bojan_acm
REGINA
Pocahontas
mitan
IL MIGLIORE
Punk
Bukic
Жбафта
Stavre Dzikov
комшивка
Lastojca
Master
Џајко
fairy
Болиглава
Marej
корун
sokol
kojgode
Mary Jane
28 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Тенис Empty Тенис

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 1:19 am

Колку сте по овој спорт? Што е најинтересно кај тенисот? Омилен гренд-слем турнир? Омилен(а) тенисер(ка)?

Јас едно време навивав за Роже Федерер, се додека не се проби Рафаел Надал и морав да навивам за него (плус то пријател е на фудбалерите од Реал Мадрид).

Да нагласам дека ич не го бендисвам Новак Џокович.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:13 am

Јас сум за Роже Федерер зш ми е некако кул тип ко кур да го болит за све вистински лидер и победник. Иначе во тенисот јас многу го поштовам Мичо тенис и Петар Тилевски е многу јак.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 4:25 am

јас сум за џокович барем наш е
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:30 am

Јас тенис најмногу сакам да играм против ѕид само тој играч е поглуп од мене.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:42 am

kojgode напиша:Јас тенис најмногу сакам да играм против ѕид само тој играч е поглуп од мене.
Не бе тука сте негде
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 2:32 pm

kojgode напиша:Јас тенис најмногу сакам да играм против ѕид само тој играч е поглуп од мене.

Значит ти си појќе за сквош.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 3:13 pm

И јас сакам ногу тенис и ногу го поштовам Ранко тенис зш е баш андерграунд играч не се пуват.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 3:32 pm

Мареј напиша:И јас сакам ногу тенис и ногу го поштовам Ранко тенис зш е баш андерграунд играч не се пуват.
Во право си. Не е комерцијала.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by fairy Пет Јан 16, 2009 11:08 pm

јас навивам за Надал јеааа:D и многу го поштовам танче тенис...:D xixixixi
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 12:59 am

fairy напиша:јас навивам за Надал јеааа:D и многу го поштовам танче тенис...:D xixixixi

И јас многу го сакам...Ама имат една неуба навика, мислам дека знајш која...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 6:17 am

Ебате педерите! Јас сум за Ана Курникова :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 4:44 pm

Новак Џоковоч-форевер!!!!Најдобар е, а и + наш е барем, не е ко овие другиве разгалениве од Европава.

А од женскине Ана Иванович, убо играт и уба е за гледање...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 2:58 pm

Mary Jane напиша:
fairy напиша:јас навивам за Надал јеааа:D и многу го поштовам танче тенис...:D xixixixi

И јас многу го сакам...Ама имат една неуба навика, мислам дека знајш која...
hahaha знајме сите Laughing
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:17 pm

Добро де, ево пример јас не знам. Која е?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 6:02 pm

Јас за Ана Ивановичч
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 6:07 pm

Федерер форева,..сакам тенис и гледам и пратам чак имав и еден обид да станам играч ама нишо
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:59 pm

Болиглава напиша:Добро де, ево пример јас не знам. Која е?

Прати кј му е десната рака ко ќе сервира...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 12:07 am

Е убо де мали му се гашчињата на чоекот, можда немат пари да си купит поудобни....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 12:15 am

Имаше во интервју кажано дека поудобни му биле тие гашчиња или среќа му носеле нешто не ми теквит многу и не би ги менал. А можда само сакат одвреме навреме да си пикнит прст в гз не се знајт то.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 12:16 am

А можда за да привлечит внимание.
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 12:18 am

kojgode напиша:Имаше во интервју кажано дека поудобни му биле тие гашчиња или среќа му носеле нешто не ми теквит многу и не би ги менал. А можда само сакат одвреме навреме да си пикнит прст в гз не се знајт то.

Рече дека имал голем задник и затоа му било потешко да најде адекватни гаќи. Најк му е спонзор и не е логично да не најде, ко може да му сошијат по негова мерка...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Stavre Dzikov Пон Јан 19, 2009 3:09 am

Абе немат шо да се расправат за тој кој е најдобар тенисер се знајт дека е роџе федерер...
Stavre Dzikov
Stavre Dzikov
Адаптер4е

Age : 59
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Жбафта Вто Јан 20, 2009 1:22 pm

Gael Monfils
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 2:05 pm

Жбафта напиша:Gael Monfils
Шо тој црнецот?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 6:26 pm

Болиглава напиша:
Жбафта напиша:Gael Monfils
Шо тој црнецот?
Истото шо и сите црнци.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Тенис Empty Re: Тенис

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот