Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс со другар/ка??

+13
stevo birmingham
KaTeRiNcE
kirce
Болиглава
корун
kojgode
Ane
Mary Jane
The Breaking Dawn
Angelic
Lastojca
Gallowsraven
Џајко
17 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Секс со другар/ка?? - Page 2 Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by TONI Пон Ное 16, 2009 9:14 pm

можда во пијанство ама после то мислам нема шанси да се има другарството.
или после нема дружење или пак можда ќе преминит во-натиго дајмиго
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? - Page 2 Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Angelic Вто Ное 17, 2009 5:26 pm

^ Женското најчесто емоционално ќе попуштит. Кај машките то е ретка појава.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот