Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ова лето...

+14
Ivana
TONI
Jordison
Marej
RoTkViCa
комшивка
Lastojca
The Breaking Dawn
Punk
kojgode
Рокси
корун
Ane
Angelic
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ова лето... Empty Ова лето...

Пишување by Angelic Пон Јун 08, 2009 4:23 pm

Кои се вашите планови за ова лето?
Имате некоја замисла како ќе ги поминете слободните денови? Cool
Летување, журки, работа... ? Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Ane Пон Јун 08, 2009 5:22 pm

Паа планирам повеќето денови да си ги поминам релаксирано на плажица, чаршија, кафица ваму таму, а
другите некаде да работам ама уште не се знајт ке видиме друго за на
одмор знам дека ке одам србија на неколку дена зш сум на свадба Razz а за журки зависит шо ке имат, како ке имат ама посекако ке се ојт на некоја Smile Smile и друго незнам ке видиме летово е пред нас! Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Пон Јун 08, 2009 6:05 pm

Jaс ова лето ќе се шекнам од работа !

ама океј..покрај то ќе гледам да си бидам со друштвото ваму таму на некоја собиранка + чајанка Smile се на се убо ќе е .. така вервам. Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by корун Пон Јун 08, 2009 6:07 pm

Плажа, Сантана, плажа , Плеј ТВ, плажа...
Заум и Градиште на некое време, а за остали планој и дали ке одам странство ке видам покасно...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Рокси Пон Јун 08, 2009 6:32 pm

Rainbow* напиша:Jaс ова лето ќе се шекнам од работа !

ама океј..покрај то ќе гледам да си бидам со друштвото ваму таму на некоја собиранка + чајанка Smile се на се убо ќе е .. така вервам. Smile

Хо хо хо на чајанки ќе ојме со виножиткава, ито ќе се многу почести летово. Laughing alien
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by kojgode Пон Јун 08, 2009 6:40 pm

Планирам да одам Градиште, Заум можда и сакам да одам на некое место кј шо не сум бил досеа во животоф.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Punk Пон Јун 08, 2009 7:03 pm

планирам да си уживам, да одам љубанишча и пред се да ми дојт љубовта Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јун 08, 2009 7:52 pm

нејќам да го планирам летово.
сакам само авантурииииии cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Lastojca Пон Јун 08, 2009 11:43 pm

планирам да ми паднит на бинго и да се изнашетам кј шо ми душа сакат
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by комшивка Пон Јун 08, 2009 11:55 pm

...го почвам со роденденов, патувања засега посигурни Турција и Србија, Љубаништа посекако, останатото Охрид и така ќе се поднаполнит... во очекување на брачеди, другари, другарки од другиве градој и држави...... Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 12:44 am

Рокси напиша:Хо хо хо на чајанки ќе ојме со виножиткава, ито ќе се многу почести летово. Laughing alien

то сакав да го прочитам од тебе роксиииии Cool bounce cheers
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 12:57 am

работа мнооогу , то ојт заедно со забава Smile после планирам мнооогу журки......и многу изненадни работи Smile

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Marej Вто Јун 09, 2009 1:40 pm

Ќе видиме, нишо не се знајт, единствено дек конечно ќе го пуштам мозоков на пасење..

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Jordison Вто Јун 09, 2009 5:56 pm

Без работа, многу журки и многу јако ќе е
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by TONI Вто Јун 09, 2009 7:03 pm

ќе учам можда за приемен на факултед,ќе свирам,ќе свирам и ќе свирам и случајно ако ми останит малку време...пак ќе свирам.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Ivana Чет Јун 11, 2009 5:58 pm

пффф... еден месец работа, еден месец плажа денски-вечерта на кафица можда и некое журче, и еден месец странствоно ќе го фатам... Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by RoTkViCa Чет Јун 11, 2009 9:43 pm

RoTkViCa напиша:работа мнооогу , то ојт заедно со забава Smile после планирам мнооогу журки......и многу изненадни работи Smile


сериозна бев???????????????? pale

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Пет Јун 12, 2009 11:16 pm

мала, дали си сериозна?! хахха а прееска шо ми кажа аааа? Cool

јас планирам летово да влезам во минус.. Ротквице знајш какво минус. bom

и да се опијам од љубов .. I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by KaTeRiNcE Саб Јун 13, 2009 1:58 am

Плажа не бегат, планирам нешо да работам, а друго не планирам пошо непланирано најубо излегвет работиве :D само знам дек јако ќе е летово,ко шо веќе почна
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by METALBOY Саб Јун 13, 2009 7:20 pm

Се најубо...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Punk Саб Јун 13, 2009 8:25 pm

да ми дојт маљото и најубо лето ќе е дефинитивно I love you
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by REGINA Пет Јун 19, 2009 10:45 pm

Ова лето ќе е најнајнајнајнајубо досеа.
(плажа и partyyyyyyy)* n пати!!!

дан заборајв да спомнам плажа и partyyyyyyy?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Вто Сеп 01, 2009 1:04 am

....иииии


Како си го поминавте ова лето?
sunny
Задоволни сте од тоа што ни понудија (журки, концерти, плажи)?
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by RoTkViCa Сре Сеп 02, 2009 9:26 am

од една страна преубо, од друга со многу нови искуства ....можда и то е убо.....абе се на се.......не беше лошо и повеќе би пак лето него школо Smile

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Сре Сеп 02, 2009 1:15 pm

Мене еден период ми беше ненормално доообро, опуштено, под ѕвезди мх мх најјубо ми беше тогаш.
После еден период во сезоната - на работа буквално се шекнав и поќе бев уморна, така да не успевав да одам на места кај шо сакам.
Од ко престанав да работам си скитав кај сакам, и да беше суупеерр.
Дефинитивно ова лето многу работи ми се сменаа во глава, новите искуства, новите лица кој ми сменаа некој погледи, разни ситници кој ми отворија нови хоризонти.... То на некој начин ми беше најдобро од се.


Сума сумарум - се‘ што сакав се исполна :D sunny
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... Empty Re: Ова лето...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот