Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ова лето...

+14
Ivana
TONI
Jordison
Marej
RoTkViCa
комшивка
Lastojca
The Breaking Dawn
Punk
kojgode
Рокси
корун
Ane
Angelic
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by Ane Пет Сеп 04, 2009 1:04 am

Паа.. неможам да се пожалам можам да кажам дека си го поминав супер Smile
добро имаше еден период така многу беше досадно, глупо и депресивно... Evil or Very Mad али воглавно убавко беше Razz посебно на појќето журки шо бев си поминав НЕЗАБОРАВНО!Smile и м'ка ми е шо заврши...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by METALBOY Пет Сеп 04, 2009 8:39 am

ништо не можам да се пофалам, планирав да го посветам на спортот ама не зезнаја (нов шериф нови правила) Crying or Very sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by комшивка Пет Сеп 25, 2009 9:21 pm

веќе ми недостигат.. мислам дека би сменала многу работи да беше сега лето, ама јебига то е Ова лето... - Page 2 Icon_smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Пет Сеп 25, 2009 9:36 pm

Зш бе сите сакет да сменет нешто шо им се десило летово?
Живи и здрави сме Smile) Растиме, нормално е да згрешиме хихихи. Се е искуство бај д веј.
Во најјубајте години си сме Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by tHeJunKy Пет Сеп 25, 2009 9:51 pm

ај не ги теши децава сеа, лажна надеж им втурвиш во нивните мали напатени глафчиња... ?!

а за ова лето? по шо пред некој ден заврши, можам да кажам дека беше потпросечно... Нешто корисно од летово беше шо имав време да свирам, многу, и сум задоволен шо напреднав многу, хехе.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Саб Сеп 26, 2009 2:46 pm

tHeJunKy напиша:ај не ги теши децава сеа, лажна надеж им втурвиш во нивните мали напатени глафчиња... ?!

Тешко нив ако уште од сега си имет напраено/дозволено да патет.
ај нвм, ти Јаанки - научи да ги свириш песнине од Пантера? Ова лето... - Page 2 Icon_cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by Angelic Пет Окт 16, 2009 4:09 pm

Заврши летовооооо.... (09).. клуч? Ова лето... - Page 2 Icon_cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by корун Нед Aвг 01, 2010 6:22 pm

Ова лето јас го поминувам со моите другари и се забавуваме доколку успееме да се собериме.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ова лето... - Page 2 Empty Re: Ова лето...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот