Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жени со силиконски гради.

+11
корун
Рокси
malina
Marej
Lastojca
METALBOY
The Breaking Dawn
Џајко
RoTkViCa
Mary Jane
kojgode
15 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Жени со силиконски гради. - Page 2 Empty Re: Жени со силиконски гради.

Пишување by s... Сре Апр 29, 2009 7:25 pm

ете готовооооооо го наместив... е мацо да не ти досадвет ко мене напрај го и ти на македонски
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Жени со силиконски гради. - Page 2 Empty Re: Жени со силиконски гради.

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 04, 2009 7:57 pm

RoTkViCa напиша:
*UnIqUe* напиша:Se do nekoj umerenosti... prifakam.. am ke po4nit nekoja da izgledat vestacki i i grozno i necoecki( a nekoj tipki se voodusevuvet na to ) e to nemozam da go go sfatam i epten mi e odbivno xD

само да ти кажам да не пишиш со латиница и со 4...така пишит во правилана...( остајте ме малце да се почувствувам како админ хаха)

Знааам ама нешо не ми беше во ред компјутеров и појма немам зш ама немав македонска поддршкаа Mad и ставав 4ки ко демек да доловам некој филинг. Very Happy
фала сепак Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот