Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

+23
REGINA
*UnIqUe*
slatkish
s...
tosobarasdanajdis
sobaramovde
KaTeRiNcE
Angelic
sokol
lela
Џими
Ivana
корун
Ane
Marej
malina
METALBOY
The Breaking Dawn
RoTkViCa
Mary Jane
Болиглава
Punk
kojgode
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 1:40 pm

фифти фифти
несакам убав ама глуп ко точак со помошни, а ако подразмислам досеа само по вакви сум се сопкала scratch

несакам грд ама паметен пошо во јавност не би излегле никоаш

па комбинација убав и паметен би била ок I love you
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by Лејди ин ред Пет Мај 08, 2009 6:39 pm

Па малце. Пошо сум грда , не барам некој манекен за дечко.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by s... Пет Мај 08, 2009 8:12 pm

Лејди ин ред напиша:Па малце. Пошо сум грда , не барам некој манекен за дечко.
леле не викај така ке те тепам..се си има своја убавина...не сме сите исти ама се си има своја убава страна...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by kojgode Пет Мај 08, 2009 8:26 pm

Точно е тоа дека се си има своја убавина, но исто така има и исклучоци, лејди ин ред е еден од нив.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by s... Пет Мај 08, 2009 9:12 pm

kojgode напиша:Точно е тоа дека се си има своја убавина, но исто така има и исклучоци, лејди ин ред е еден од нив.
зш така викаш?
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by kojgode Пет Мај 08, 2009 9:21 pm

Зш ја имам во живо видено.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by s... Пет Мај 08, 2009 9:24 pm

kojgode напиша:Зш ја имам во живо видено.
малце ми е несфатливо сево ова..ама како и да е...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by корун Пет Мај 08, 2009 9:26 pm

појаснување cheers


или којгоде е мртов сериозен...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by Лејди ин ред Саб Мај 09, 2009 5:09 pm

Којгоде почна да биит навистина сериозен со своите заклучоци.
Имај осет тро и вчера ми го рече истово Mad !
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by STIFLER Саб Мај 09, 2009 6:07 pm

Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by RoTkViCa Саб Мај 09, 2009 6:31 pm

Лејди ин ред напиша:Којгоде почна да биит навистина сериозен со своите заклучоци.
Имај осет тро и вчера ми го рече истово Mad !

абе уживаааај...кога бил сериозен пак сега ...се зезат Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 10:46 pm

STIFLER напиша:Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха

Как да не.... добро сега сите женски не се исти ама според мене не е вака Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 10:48 am

*UnIqUe* напиша:
STIFLER напиша:Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха

Как да не.... добро сега сите женски не се исти ама според мене не е вака Smile
неее немат врска според мене макор што не негирам дека има и такви..ама искрено појке би била со некој што има помалце пари одколку со некој богат цело време да е пијан и да те тепат итн...иам видено појке случаи така да...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by Jordison Вто Мај 19, 2009 11:38 am

STIFLER напиша:Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха

Во право си најмногу на целиот свет
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by STIFLER Пет Мај 22, 2009 12:12 pm

s... напиша:
*UnIqUe* напиша:
STIFLER напиша:Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха

Как да не.... добро сега сите женски не се исти ама според мене не е вака Smile
неее немат врска според мене макор што не негирам дека има и такви..ама искрено појке би била со некој што има помалце пари одколку со некој богат цело време да е пијан и да те тепат итн...иам видено појке случаи така да...
Хах немат некој/а шо нејкит пари и тука немојт ништо да ме разубедит зш ептен глеам шо се дешават...
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by lela Саб Мај 23, 2009 7:07 pm

STIFLER напиша:
s... напиша:
*UnIqUe* напиша:
STIFLER напиша:Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха

Как да не.... добро сега сите женски не се исти ама според мене не е вака Smile
неее немат врска според мене макор што не негирам дека има и такви..ама искрено појке би била со некој што има помалце пари одколку со некој богат цело време да е пијан и да те тепат итн...иам видено појке случаи така да...
Хах немат некој/а шо нејкит пари и тука немојт ништо да ме разубедит зш ептен глеам шо се дешават...
во право си!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 23, 2009 8:19 pm

STIFLER напиша:
s... напиша:
*UnIqUe* напиша:
STIFLER напиша:Абе нека е глуп да имат пари им е битно на женскиве хахахахахаххахаха

Как да не.... добро сега сите женски не се исти ама според мене не е вака Smile
неее немат врска според мене макор што не негирам дека има и такви..ама искрено појке би била со некој што има помалце пари одколку со некој богат цело време да е пијан и да те тепат итн...иам видено појке случаи така да...
Хах немат некој/а шо нејкит пари и тука немојт ништо да ме разубедит зш ептен глеам шо се дешават...

Можда секој сакат пари ама не му е на секој то приоритет кај машко.... то ми беше муабетов Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by ноунејм Нед Мај 24, 2009 8:09 pm

најбитнен, барем во овие средношколски години
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by REGINA Пон Мај 25, 2009 4:06 pm

Лејди ин ред напиша:Па малце. Пошо сум грда , не барам некој манекен за дечко.
Абе девојко како мојш сама за себе да речиш дека си била грда? ај наместо зборчето грда користи го зборчето уба (ем помалку букви имат за изговарање, а колку само друг впечаток ќе оставаш). Very Happy
наместо да си лечите комплекси, наместо да се критикувате, фалете си се по тро.
ќе изглеат посамоуверено, похрабро и најбитно немат да изглеат гревски.
или требит другарките да те тешат да те разубедват, демек ти ко ќе речиш „грда сум“ тие да ти возвратат „не ма не си, супер си“... или то намерно така си велите за себе за да ги слушате тие зборој поќе? ^

секој имат по некој недостаток... некој физички... поќето психички, ама не обрнувај внимание на недостатоците, ориентирај се кон предностите.

пр. некој имат крив нос, ама имат преубај очи... па наместо да кукат „леле носов еј.. ќе соберам некого по пат со него“ нек речит нешо убо за очите или нека дават поспецифични погледи кон луѓево, па суми колку е различна критика од пофалба. и сите околу особата ќе имет високо мислење за истата.

или пак уште некој ак ти речит грд/а си... хе, само сврти се и речи - ти појке, и ете веќе го/ја имаш попарено, па наместо тебе да ти се расипит денот, ќе и/му се расипит на него/неа. Smile

ај малку самодоверба па аман I love you
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by Angelic Пон Мај 25, 2009 4:08 pm

Браво за постов Реџина.
Не морат мн да си ја креваме цената, ама пак полошо е кукањето.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот? - Page 2 Empty Re: Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот